Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paribu ile Binance % Farkı !!!

Omer47

Kıdemli Çavuş
Başlıkları düzgün yazalım.
Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Öncelik herkese iyi akşamlar bol kazançlar diliyorum.
Paribu ile binance arasında ki fark ettigim % lik hakkında bahsetmek istiyorum.

Screenshot_20210430_004059.jpg

Kripto para alım-satım işlemleri için aranızda yeni oldugum gibi, arayış bilgi edinme içerisindeyim.
Günlerdir paribu'ya ve binance' ye alt coin'lerden yatırım yapmak için giriyorum. Ama kontrol ettigim zaman paribu'daki alt coin'ler ile binance'de % farkı görüyorum.

Screenshot_20210430_004008.jpg

Örnek vermek gerekirse; 1500 tl ONT almak isterken, onun yanısıra binance'yi kontrol ediyorum. Veri hızı daha yüksek. Binance %-2.3 iken paribu %-1.2 birçok defa yüksek kaliyor. Bari bu tek rahat yanı tl rahat aktarılmasıdır. Kulanan arkadaşın söylemi ile binance tr den aktarılıp Binance' ye verilebilir lakin 15 tl komisyona ulaşıyor.

Benim şahsi görüşümdür ki paribu kulanılacak bir uygulama degildir. Binance'ye rahat yoldan tl aktarımı yapılıp, fazla komisyon almadan nasıl bir yol ile aktarabilir. Bu işe hakim olan bilgilendirsin lütfen. YTD

Yorumlarınızı forumda bekliyor olacam.

Kıyaslama yapılacak bi konu değil bence siklet farkı mevcut paribuda kaç tane token ve coin var binancede kaç token yada coin var keza binance p2p vadeli işlem gibi çokça işlem sunan bi banka durumuna geldi bence (Yatırım Tavsiyesi değildir)

Ekli dosyayı görüntüle 4737

Kripto para alım-satım işlemleri için aranızda yeni oldugum gibi, arayış bilgi edinme içerisindeyim.
Günlerdir paribu'ya ve binance' ye alt coin'lerden yatırım yapmak için giriyorum. Ama kontrol ettigim zaman paribu'daki alt coin'ler ile binance'de % farkı görüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 4739

Örnek vermek gerekirse; 1500 tl ONT almak isterken, onun yanısıra binance'yi kontrol ediyorum. Veri hızı daha yüksek. Binance %-2.3 iken paribu %-1.2 birçok defa yüksek kaliyor. Bari bu tek rahat yanı tl rahat aktarılmasıdır. Kulanan arkadaşın söylemi ile binance tr den aktarılıp Binance' ye verilebilir lakin 15 tl komisyona ulaşıyor.

Benim şahsi görüşümdür ki paribu kulanılacak bir uygulama degildir. Binance'ye rahat yoldan tl aktarımı yapılıp, fazla komisyon almadan nasıl bir yol ile aktarabilir. Bu işe hakim olan bilgilendirsin lütfen. YTD

komisyon vermeden aktarmak mümkün değil diye biliyorum en az komisyonu ödemelerde paparadan alıyorlar diye biliyorum binance gerçekten çok kaliteli ve güvenilir bir uygulama tavsiye ederim

Ekli dosyayı görüntüle 4737

Ekli dosyayı görüntüle 4739

Bilgilendirme için teşekkürler başarılar

komisyon vermeden aktarmak mümkün değil diye biliyorum en az komisyonu ödemelerde paparadan alıyorlar diye biliyorum binance gerçekten çok kaliteli ve güvenilir bir uygulama tavsiye ederim
Papara ödeme sisteminden kalktı. TRY yatırımlarında havaleyle işlem yapılırken komisyon alınamıyordu, Papara ile %1 alınıyordu zaten.

ben bütün çekimlerimi paribudan yapıyorum 5-10 dakika arası gönderiyor hesabıma nedense daha güvenilir geliyor bana bilemedim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri