Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Polars White List ve Test Net'e Katılım Aşama 1 / Polars Beta-testing (Stage 1) Turkish Guide

1621541615452.jpeg

Aşamalar uzun ve detaylı olduğu için birden fazla konuda paylaşacağım bu konudan sonra diğerleri de gelecektir.

1. Aşamaya katılmadan önce
bu linkten White List katılmak için telegram botuna katılıyoruz daha sonra söylediği adımları sizlere ben anlatacağım.

Resmi yazı çevirisidir , yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır .

Giriş
Polars platformunun beta testi 3 aşamadan oluşmaktadır gelin birlikte bunları inceleyelim,

Aşama 1 Polars platformuna giriş (Eski adıyla adım 0–5)

Aşama 2. Ticaret rekabeti

Aşama 3. Tamamlama. Sonuçların değerlendirilmesi.

Bu makale 1. Aşamaya odaklanacaktır . 5 adım + hazırlık ADIM 0'dan geçmelisiniz yoksa airdrop ve white ön satışa katılamazsınız. Kural olarak, Aşama 1 zamanınızın 15 dakikadan fazlasını almaz yavaş ve emin adımlarla ilerleyin.

Önemli!
Yalnızca Metamask cüzdanını kullanmanız gerekir. Polars platformunu Ethereum Rinkeby ağında test etmek için başka cüzdanlar mevcut değildir malasef.

ADIM 0

Metamask'ınıza
girin, uygulama başlığındaki ağ seçimine tıklayın ve RInkeby Test Ağını Seçin.

1. Resmi Rinkeby Faucet web sitesine https://faucet.rinkeby.io/ gidin , tweetinizi ethereum adresinizle gönderin(örnek tweet ekte ) ve 7.5 Eter / 1 gün seçin . Test Eterleri Metamask'ınıza gönderilecektir. (Tam olarak 7.5 Eter seçmek çok önemlidir) Daha sonra tweet'i silebilirsiniz.

Metamask'ınıza gidin ve " Jeton ekle " yi tıklayın , Bir Özel Jeton Seçin , Belirteç adresi olarak girin: 0xa6cc591f2fd8784dd789de34ae7307d223ca3ddc ve TUSDC eklenecektir.

Uniswap https://app.uniswap.org/#/swap adresine gidin 6001 TUSDC ve SWAP miktarını girin. 6000 TUSDC Görev için bize lazım olan miktardır

1. Metamask etkinlik sekmenizden etherscan'e gidin ve 6001 TUSDC SWAP'inizin işlem tx sini kaydedin. Adım 0 şimdilik bitmiştir.

Artık TUSDC'ye sahipsiniz. Bunları bir sonraki test adımında kullanabilirsiniz (Adım 1). Cüzdanınızda tam olarak 6,001 TUSDC olması gerektiğini lütfen unutmayın. Aşağıdaki talimatları mümkün olan en kısa sürede uygulamaya özen gösterin.

1*p2_QKGKnk0Lly3YNTGy0QQ.png

AŞAMA 1​

Metamask'ınızda " Simge ekle " ye tıklayın , Bir Özel Jeton eklemeyi seçin , Belirteç adresi olarak : 0x2F744fb5af6Face11204763f7b419EE34692132F ekleyin ve BWT jetonu metamaskınıza eklenecektir .

1. https://app.polars.io/earn/basic Bu site üzerinden cüzdan ile bağlantı kuruyoruz
  2. Base Pool’u seçin >>> LİKİDİTE ALIN. 2000 TUSDC verin ve bu miktardaki BWT jetonlarını takas edin. Metamask etkinlik sekmeniz üzerinden etherscan'e gidin ve likidite alma işlem karmasını kaydedin ( bu tx leri daha sonra kullanacağız kaybetmeyin)
    Dikkat! LİKİDİTE AL eylemini gerçekleştirmek için önce ONAY işlemini tamamlamanız gerekir. Ancak bu işlemden sonra LİKİDİTE AL işlemi yapabilirsiniz. Teşekkürler, 1. Adım tamamlandı.
Tüm işlemlerden sonra yaklaşık 4000 TUSDC ve 2000 BWT kalmış olmalıdır. Onlara bir sonraki adımda ihtiyacınız olacak.

1*gR2eMmvNXhXjlhs7lQk03w.png

ADIM 2​

Metamask'ınızda “ Jeton ekle ” ye tıklayın , Özel Jeton Seçin , Belirteç adresi olarak: 0x87Af9175D8275830F8d9C3aF9a141FB270AfD4Be ve BWLT belirteci Metamask'ınıza eklenecektir.

Metamask'ınızda “ Jeton ekle ” ye tıklayın , Özel Jeton Seçin , Belirteç adresi girin: 0x6b68102f22f5551b19ea703e861e4b90611ccc0d ve White Jeton Metamask'ınıza eklenecektir.

Metamask'ınızda " Jeton ekle " ye tıklayın , Bir Özel Jeton Seçin , Belirteç adresi ekleyin: 0x5ab81da6c8dc30b80910517f039788174e41c19c ve Black Jeton Metamask'ınıza eklenecektir.

Choose EARN >>> LIQUID POOL >>> ADD LIQUIDITY 'yi seçin. 2000 BWT jetonu EKLEYİN ve bu miktar üzerinden BWLT ALIN. Metamask etkinlik sekmeniz üzerinden etherscan'e gidin ve likidite eklemenin işlem tx’sini kaydedin.

Önemli! Tüm işlemlerden sonra 4000 TUSDC'ye ve biraz BWLT'ye sahip olmalıyız. Onlara bir sonraki adımda ihtiyacımız olacak.

1*bGgtvUW43DJLBZRhxc6Nxw.png

ADIM 3​

Choose TRADE >>> LIQUID POOL seçin. 400 White Satın alın. ether scan linkini kaydetmeyi unutmayın

400 Black Satın Alın ether scan linkini kaydetmeyi unutmayın. Önemli! Tüm işlemlerden sonra yaklaşık 3600 TUSDC, 400 White , 400 Black ve bir miktar BWLT bırakmalısınız. Onlara bir sonraki adımda ihtiyacınız olacak.

1*Z0f3KQjmPQ46TOeCT9hnig.png

ADIM 4​

Metamask'ınızda " Jeton ekle " ye tıklayın , Özel Jeton Seçin , Belirteç adresi ekleyin: 0x337ba9b5fbca4bed10ebe63c6305727521e4edda ve PTPT Jetonu Metamask'ınıza eklenecektir.

Choose EARN >>> TRADE POOL >>> ADD LIQUIDITY. seçin. 50 TUSDC ekleyin ve doğru Wihte ve Black değerler otomatik olarak doldurulacaktır. White'ı onaylayın, ardından Black Onaylayın, ardından TUSDC'yi Onaylayın. Ardından Ticaret Havuzuna White/ Black / (50) TUSDC jetonu EKLEYİN (50 TUSDC ekleyin) ve bir miktar PTPT alacaksınız. ( Dikkat! Bu işlemi yaptığınızda GAZ Fiyatı (GWEY) - 5 ve GAZ LİMİTİ - 200.000 girin ).

Bu işlemden sonra Telegram botu size böyle bir mesaj gönderecektir

Metamask etkinlik sekmeniz aracılığıyla ethercan'e gidin ve likidite eklemenin işlem tx adresini kaydedin, Teşekkürler, 4. Adım bitirdik

ADIM 5​

Metamaskınız da jeton ekle tıklayın adresi: 0xB1fC2cDD72FECCeCadB852632c0FBa00ac4F81AB, ve POL jetonu Metamask eklenecektir. Bu jetonun orijinal adının TEST_REWARD_TOKEN olduğunu unutmayın. Token ad kısmın da düzenleye tıklayın ve POL yazın.

Choose FARMING >>> MY ASSETS. seçin. Chose seçeneğini seçerek BWLT ve tüm tokenleri ekleyeceğiz .( Lütfen yalnızca tamsayı değerleri kullanın, ondalık kullanmayın. Örneğin 1980 BWLT . Bu işlemi yaptığınızda, GAZ Fiyatı (GWEY) - 5 ve GAZ SINIRI - 200.000 girin ).

Chose seçeneğini seçerek pTpT ve tüm tokenleri ekleyeceğiz. ( Lütfen yalnızca tamsayı değerleri kullanın, ondalık kullanmayın. Örneğin 60 BWLT ( 60.321828491 değil). Bu işlemi yaptığınızda, GAZ Fiyatı (GWEY) - 5 ve GAZ SINIRI - 200.000 girin ).

Metamask etkinlik sekmeniz aracılığıyla etherscan'e gidin ve BWLT DEPOSIT ve PTPT DEPOSIT işlem tx sini kaydedin .

1.AŞAMA TAMAMLANDI eğer tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız 2. aşama da görüşmek üzere.
En kısa süre de 2. aşamayı ekleyeceğim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri