Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

React sayfa yenilemede giden veriler

Herkese selam. Verileri veritabanında saklıyor ve oradan çekiyorum. React redux kullanmayı denedim fakat verilerin localde storage'da saklanmasını doğru bulmadım. Kullanıcı giriş yaptığında gelen veriler sayfa yenilenmesinde kayboluyor. Alternatif bir çözüm buldum fakat react'tı daha iyi bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese selam. Verileri veritabanında saklıyor ve oradan çekiyorum. React redux kullanmayı denedim fakat verilerin localde storage'da saklanmasını doğru bulmadım. Kullanıcı giriş yaptığında gelen veriler sayfa yenilenmesinde kayboluyor. Alternatif bir çözüm buldum fakat react'tı daha iyi bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle yeni yılınızı kutluyorum.
Bu forumda react kullanmayı bilen kişi sayısı oldukça azdır aradığınız cevabı bulabileceğinizi sanmıyorum.

Eğer sorunu çözerseniz lütfen bizlerle paylaşın.

Sizin de yeni yılınız kutlu olsun.
Kendi çözümümü paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Projemde socket.io kullanıyorum. Sayfa yenilemede kaybolan veriler için iki seçenek vardı:
->setTimeout ile belirli aralıklarla(useEffect içerisinde sayfa render edildiğinde) socket'e emit göndermek.
->localde kullanıcıya dair herhangi bir bilgi varsa bunu kontrol edip güncel kullanıcıyı emit etmek.
Ben ikincisini tercih ettim.

Sizin de yeni yılınız kutlu olsun.
Kendi çözümümü paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Projemde socket.io kullanıyorum. Sayfa yenilemede kaybolan veriler için iki seçenek vardı:
->setTimeout ile belirli aralıklarla(useEffect içerisinde sayfa render edildiğinde) socket'e emit göndermek.
->localde kullanıcıya dair herhangi bir bilgi varsa bunu kontrol edip güncel kullanıcıyı emit etmek.
Ben ikincisini tercih ettim.

blockchain ile ilgili sorunlarınız olursa sorabilirsiniz.
react ile ilgili yardımcı olamıyorum kusura bakmayın.
tşkler geri dönüş için.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri