Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

RFUEL Grafik İncelemesi 01.05.2021

yecele

Tuğgeneral
Selam arkadaşlar, RFUEL bu süreçte incelemeyi ve takibi hak ediyor mu birlikte görelim. İlk NFT kart dağıtımını dün yaptıklarını duyurdular, benim takibimde kısa süredir. Kısa bir şekilde bu arkadaşlar geleneksellik ile merkezi olmayan finans sistemi arasında güzel bir köprü kurma niyetindeler. Bu sayede kripto paraların benimsenme sürelerini kitlesel olarak hızlandırmak istiyorlar. Ekim 2020'de kuruldular. Bu bilgilerden sonra önce günlük grafiğimize bakalım.

1619878214049.png

10 gündür bir düşüş eğiliminde olan RFUEL için kritik günlerdeyiz. NFT kartlarının dağıtılmasıyla birlikte bu kart sahiplerine airdrop verilecekti, bu esnada olan sıkıntı belki de kararsızlığı etkilemiş olabilir. Çok büyük bir gelişme mi orası boşluk ama sonuç olarak icraat yapıyorlar diye düşünüyorum kaldı ki CMC sıralamasında 790. sırada bu coinimiz artık kendi yerini bulmak istiyor. Alt taraflarda 0.078$ seviyesi var buranın delinmesi 0.06$ seviyelerine kadar götürebilir. Yukarıdaki hedeflerimi öncelikle 10 cent bunun günlükte aşılması 0.117$ seviyelerini sıradaki hedef olarak koyacaktır önümüze.

1619878641681.png

Saatlik grafikte 0.093$ seviyesinin aşağı yönlü kırılması yukarıda bahsettiğimiz düşüşü tetikleyebilir. Burada 0.090$ önemli bir yere sahip saatlikte 93 seviyesi aşılırsa eğer. Şu andaki hareketlerini siz de takip edebilirsiniz kısa sürede bu saatlerdeki tavru 0.096$ bandının üstünde olursa önce 0.098$ sonra %2 ile tekrar 10 cent ve yukarıdaki hedeflerimize yolculuk gelebilir.

1619878975848.png

4 saatlik grafikte bu koridor önem kazanıyor. Burada tekrardan 10 centi görüyoruz. Kısa vadede 10 cent için %5'lik yükseliş gelirse önü açılır. Ama koridor takip edilir veya belirsizlik sürerse aşağıdaki destek noktaları test edilebilir tekrardan. Bu arada 10 cent üstünde 0.117$ seviyesi de kırılırsa önce 0.135$ seviyesi %40 ile grafiğe oturabilir, ardından da 15 cent seviyesini test etmesi olası duruyor. O koridordan yukarı hamlesi sonrası tekrar alım fırsatı da verirse işte o zaman bir şeyler yaşanabilir.

Yaklaşık 2 haftadır izlemekteyim bu grafiği. Sizlerle birlikte yorumlamak için ekledim yatırım tavsiyesi vermek için değil. Arada CMC'ye göre yüksek sıralamaya sahip coinler ilgi alanıma giriyor. Henüz 1 yılı dolmayan bu oluşum bizi sevindirecek mi hep birlikte bakalım.

Şu an 10 cent seviyesindeyiz. 0.112$ a upuzun bir mum atmış 4 saatlik grafikte. Psikolojik sınır (bilmeden yazıyorum, güzel duruyor) aşağısına sarkma olmazsa yukarı yönlü hareket gelebilir. Takip edelim. Yatırım tavsiyesi değil.

1619998426269.png

Şu an 10 cent seviyesindeyiz. 0.112$ a upuzun bir mum atmış 4 saatlik grafikte. Psikolojik sınır (bilmeden yazıyorum, güzel duruyor) aşağısına sarkma olmazsa yukarı yönlü hareket gelebilir. Takip edelim. Yatırım tavsiyesi değil.

Ekli dosyayı görüntüle 4849
Bahsettiğin mum normal değil hocam. Ani zıplamış. Hemen ardından zaten normal seyrine dönmüş. Ya biri yanlışlıkla çok yukarıdan alım yaptı. Ya çok kısa bir PUMP yapıldı. Ya da iyi bir haber sonrası yükselişe geçerken birileri ciddi bir satış yaptı. Sebepleri netleştirmek için detaylı veri incelemesi yapmadım; saatlik ve 4 saatlik grafikler normalinden sapmış durumda. Günlük grafikte ise normal düşüş trendi devam ediyor.

Olaynher ne ise yukarıda tutunmaya devam edebilirse bir iki güne asıl yükseliş başlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

IMG_20210503_023812_958.jpg

Bahsettiğin mum normal değil hocam. Ani zıplamış. Hemen ardından zaten normal seyrine dönmüş. Ya biri yanlışlıkla çok yukarıdan alım yaptı. Ya çok kısa bir PUMP yapıldı. Ya da iyi bir haber sonrası yükselişe geçerken birileri ciddi bir satış yaptı. Sebepleri netleştirmek için detaylı veri incelemesi yapmadım; saatlik ve 4 saatlik grafikler normalinden sapmış durumda. Günlük grafikte ise normal düşüş trendi devam ediyor.

Olaynher ne ise yukarıda tutunmaya devam edebilirse bir iki güne asıl yükseliş başlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 4850
4 saatlikte dump, pumpları ara ara yapıyor hocam şimdi ekran biraz sekmelerle dolu olunca kastı uygulamayı kapattım da 900 küsür sırada bir kripto para olduğu için bu giriş çıkışlar olabilir diye avunuyorum. Attığınız 4 saatlik grafik mi?

4 saatlikte dump, pumpları ara ara yapıyor hocam şimdi ekran biraz sekmelerle dolu olunca kastı uygulamayı kapattım da 900 küsür sırada bir kripto para olduğu için bu giriş çıkışlar olabilir diye avunuyorum. Attığınız 4 saatlik grafik mi?
Ara ara yapıyor deyince grafiğin geçmişine baktım. Haklısın hocam. Benzer ani hareketler yapmış daha önce. Bu da onlardan iş biri. Günlük grafiğe yansımamış olması da PUMP olmadığını doğruluyor. Bun durum yüklü bir alım ve ani yüklü satış yapıldığı gerçeğini değiştirmez.

Grafik günlük grafik.

Ya grafik ne tatlı, asil durmuş be. Kanaldan çıkışını söylemiştik. BTC'ye karşı güzel bir direnç gösterdi, sağlam durdu. Üstelik alta üste yüksek mumlar atabilen bir arkadaş. Normalde grafik takibi desem de bu coinde stop loss veya limit emri girebilirsiniz. Aşağı yönlü ani düşüş veya yukarı yönlü anlık yükseliş yaşadığından en azından sonrasında adet arttırabilirsiniz. Tabi sağlıklı artışına devam ederek de hedefleri geçebilir tabiki. YTD.
1620142007461.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,249
Kullanıcılar
6,716
Son üye
yuzarsifmann
Geri