Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SEC Elon Musk'a Soruşturma Başlatmış Olabilir!

Bazinga

Tümgeneral
Tesla ceosu Elon Musk son zamanlarda dogecoin ile ilgili tweetlerle gündeme gelmişti. İnternette yayılan habere göre ABD merkezli ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Elon Musk'a dogecoin tweetleri hakkında soruşturma başlatmış olabilir!

Elon Musk daha 1 gün önce dogecoin hakkında tweet atıp pumplayı yine başardı. Ve zaman zaman bu işlemi yapmakta.

Elon Musk SEC ile ilk defa karşı karşıya gelmiyor, daha önce Tesla ile ilgili tweet atması sebebiyle SEC ile başı belaya girmişti.

Bakalım bu sefer nolucak, şahsen Elon Musk'ın doge balinası olduğunu düşünüyorum. Ve SEC soruşturma başlatmışsa sadece para cezası alıp kurtulur gibi. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Hiç bişey olmaz bence, para cezası bile kesseler Doge ile milletten çaldığı paranın %10'unu verir kurtulur, hatta belki daha az.
Olabilecek iyi bir gelişmede manipüle etmeyi bırakabilir.

Sonunda birilerinin şu adama sesini çıkarmasına sevindim. Diğer manipulatorlerin yolunu da aciyo gereksiz yere

Benim merak ettiğim nokta, SEC'in anonim bir varlık hakkında herhangi bir söz sahibi olup olamayacağı.
Sonuçta menkul kıymet değil DOGE.
SEC'in yetki alanı dışında kalmıyor mu?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey