Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Selam Gençlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni daha önceden tanıyor, veya şimdi tanımış olabilirsiniz. Tanımayan arkadaşlarımız için ben osman turgut, küçük çaplı bir YouTube kanalım var (umarım reklam olarak görülmez) ve internetten para kazanma yolları araştırıp, bunu sizlerle paylaşıyorum.

Biraz da kişisel bilgiler vermek isterim; adım Osman Turgut demiştim fakat bir de ikinci ismim olan Umut var ve ismim çok uzadığı için bunu pek kullanmıyorum (Osman Umut Turgut). Şaşıracaksınız ama evli, 2 çocuk babası, 30 yaşında biri değilim, daha henüz 19 yaşıma yeni girdim (çok fazla sorulduğu için cevaplamak istedim).
Bursa da yaşıyor ve henüz üniversiteye gitmiyorum. Kripto paralara ve blockchain teknolojisine ilgim var.
Taliplerimi Bekliyorum

Daha fazla merak ettiğiniz konular varsa sormaktan çekinmeyin, hepsini elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Sağlıklı günler dileği ile ❤️❤️

Son düzenleme:
Sizin 19 yaşınızda olduğuna ilk başta inanamadım cidden.Yolda görsem (bilemeyeceğim için) size abi derdim,sakal bile çıkmıyor bende daha, inanması çok zor ama 21 yaşındayım bende. Videolarınızı izleyip destekçiniz olmaya çalışıyorum.Gerçekten çok faydalı bilgiler sunuyorsunuz ve yok artık denilecek internetten para kazanma yolları sayesinde bize bir ek gelir kapısı aralıyorsunuz. Teşşekkürler tekrardan :D

Beni daha önceden tanıyor, veya şimdi tanımış olabilirsiniz. Tanımayan arkadaşlarımız için ben osman turgut, küçük çaplı bir YouTube kanalım var (umarım reklam olarak görülmez) ve internetten para kazanma yolları araştırıp, bunu sizlerle paylaşıyorum.

Biraz da kişisel bilgiler vermek isterim; adım Osman Turgut demiştim fakat bir de ikinci ismim olan Umut var ve ismim çok uzadığı için bunu pek kullanmıyorum (Osman Umut Turgut). Şaşıracaksınız ama evli, 2 çocuk babası, 30 yaşında biri değilim, daha henüz 19 yaşıma yeni girdim (çok fazla sorulduğu için cevaplamak istedim).
Bursa da yaşıyor ve henüz üniversiteye gitmiyorum. Kripto paralara ve blockchain teknolojisine ilgim var.
Taliplerimi Bekliyorum

Daha fazla merak ettiğiniz konular varsa sormaktan çekinmeyin, hepsini elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Sağlıklı günler dileği ile ❤️❤️
hayatda basarılar sana osman turgut youtubeden zaten takıp edılıyorsun ve cevrende cok sevenın var sevılıyorsunda ıyıkı varsın dıye bılırım :)

Taliplerimi Bekliyorum

Selamlar Osman abi başarılarının devamını dilerim bol kazançlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri