Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHIBA Inu Kısa Vadede Düşünceleriniz?

Her zaman derim bol sıfırlı adı şanı pek bilinmeyen şeylerden uzak durulmalı diye bu da onlardan biri evet kısa vade de kar ettire bilir belki ama uzun vade de pek güvenmiyorum bu tarz projelere ..
Bol sıfırlıların ilerde sıfırları atma olasılığı yok mu, günden güne %1-2 değeri artsa coinin. Yıllar sonra sıfırlarını atmaz mı?

Bol sıfırlıların ilerde sıfırları atma olasılığı yok mu, günden güne %1-2 değeri artsa coinin. Yıllar sonra sıfırlarını atmaz mı?
mevzu x sıfır atsa milyonerim muhabbeti değil hocam , evet 10 dolarla milyoner olabilirsiniz ama son zamanlar da bu tarz koinler piyasa da fazla baş göstermeye başladı ve şahsen ben durumdan rahatsızım 1 dolara 1 milyon koin almak güzel bir fırsat 1 sıfır atsa deli para kazandırır ama o koin 1 sıfırı atabilir mi buda önemli balinalar bir coine 4 sıfır attırdıktan sonra 0,0005 atıyorum bu kadar yükselmiş yine yükselir diye girecek insan çok malesef doge de , trebit de holo da btt de bunu çok gördük bence sadece parasını olanı daha da zengin edip ufaktan da üç beş atıp çıkılmalık projeler ve benim gözüm de gelecekleri malesef yok çünkü bir amaç hedefleri yok aynı doge gibi hepsi shit coin dediğimiz yerdeler...

Normal bir piyasada sıfırı olan kripto paranın bir sıfırını atmasıyla sıfırı olmayan kripto paranın x10 yapmasının olasılığı aynıdır ama şu an öyle değil.

Hocam aslında hep vardı memecoinler de bu aralar kendini fazla gösterdi malum coinden dolayı. Böyle yakalanırsa başta yatırım yapılır, hepsine değil seçerek. Ama ben şundan rahatsızım Shiba Inu, Akiba Inu, kslşd Inu. Hepsi ilk listelendiğinde biz asıl Inu'yuz diye listelenmişti. Halbuki çıktığında biz şuraya yardım edeceğiz kardeşim de, at adımını. Eleştirirken de bu göz önünde bulunudurulur.

Yatırım tavsiyesi niteliğinde yorumlara ytd ekleyin, takım tutmuyoruz, yatırım yapıyoruz....
1 ay once 250 tl lik almıştım suan 3300tl daha artacak bu ıkıncı dogecoın olacak

Bende bu çilginliga katildim
Yüklü girdim kiydim paraya 10 dolarlik aldim 1cent olana kadar beklicem olmadi miras birakicam
Şimdiden eşe dosta 1'er kuruşluk göndersek ileride cakamız olur mu :)
Kendimizi üzmeyecek tarzda bu tarz coinlere yatırım yapabiliriz, tüm kripto paralarda olduğu gibi bunlarda da çakılma ihtimalini göz ardı etmeden hareket etmeliyiz.
Gerçi sonra aşırı yükselir niye az aldık denir, keyfinize göre :D

Bu arada Mart ayında Shiba ile ilgili Elon twit atmış diyorlar doğruluğu ne acaba?

Kendimizi üzmeyecek tarzda bu tarz coinlere yatırım yapabiliriz, tüm kripto paralarda olduğu gibi bunlarda da çakılma ihtimalini göz ardı etmeden hareket etmeliyiz.

Bu arada Mart ayında Shiba ile ilgili Elon twit atmış diyorlar doğruluğu ne acaba?

Aslında köpek türü olan shibadan bahsediyor tabi ama kripto paraya da göz kırpıyor.

Ben bayramda ziyarete gelenlere dağıtmayı düşünüyorum:) artık harçlılarda dijital olmalı bence.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,241
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri