Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

SHİBA token çakıldığına sevindim ama neden?

BTC

Kıdemli Çavuş
SHİBA token tepeden şuanki seviyelerine yaklaşık %60`lık bir düşüş yaşandı. Kaybeden varsa kusura bakmasın ama ben buna sevindim. Gerçekten dogecoinden bile kanser kitleye sahipti. Ben olacakları telegramdan bir gruptan anlattığım halde yemediğim laf kalmamıştı. Çok sinirlenmiştim.

Bu tayfa genelde teknik analize asla inanmaz. Bu coinin 1 dolar olacağını düşünür sıfır atar zengin oluruz kafasındaydı. En azından kendimi kanıtlamış oldum. Bu analizlerimi forumlarda paylaşmadım çünkü paylaşınca kötü adam oluyoruz. Bu arada paylaşınca düşecek deyince herkes kafasına düşüşü koyuyor az bir şey yükselince "Hani düşecekti kardeş?" diye soruyor. Oysa ki benim anlattığım şey destek kırıldıysa sat. Direnç kırıldıysa al. Güvenli oyna para kolay kazanılmıyor. Teknik analiz geleceği bilemez.

Tüm sinyallere yeni grafikten bakalım:

İlk olarak ikili tepe. 3500 seviyesinde ikili tepesini yapmış hedefi 2300 seviyelerindeydi düştü tepkisini alıp tekrar çakıldı. Ben sat dedim bak 3500 kırarsa yükselen tepe yapmış olur tekrar alırsın dedim ama kim takar amaç zengin olmak.

eZ6aslwy

İkinci büyük sinyal. Negatif uyumsuzluk.

Çok net gözüküyor uyumsuzluk. Yükseldi ama güçsüz yükseldi bu uyumsuzluk ile düşeceğini belli etti.

vgw3w79T

Sonuç?

Sonuçta hiçbiri satmadı %5 zararı çok gördü ve %60`a katlanıyor şuanda. Ayrıca hepsi "Ben zaten uzun vadeciyim moruq" demeye başladı. Bizde genelde öyle oluyor zaten bir coin düşünce hemen uzun vadeciyiz demeye başlıyoruz :)

Zararı olanlara üzülüyorum kırıcı bir cümle varsa kusura bakmayın.

Analizlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin hocam, ben şahsım adına takip ediyorum hep. Zararı olanlar için ben de üzgünüm. Bir yarı fiyat daha görebilir veya yeni zirvelere oynayabilir ama benim gönlüm güçlü projeler, geliştiriciler, eksikliğe çözüm bulan komuniteler barındıran kripto paralardan yana. Portföyünde SHIB bulunduran biri olarak söylüyorum. Ytd.

İyi reklamı oldu, bağış konusunda bir çok kişi tanıyor artık. Bir habere bakar ani çöküşü veya yükselişi.
Sanırım bağışlanan shibler bozulmaya başladı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri