Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Spades Coin - Buy The Future

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.GENEL BAKIŞ

Spades Coin bir çok Blockchain teknolojisi kullanan kripto para birimlerinin yaptığı karmaşık kullanım alanları açıklamalarından ziyade , gelişen ve küreselleşen teknolojinin her yaş ve kitle de insan popülasyonlarını etkilediğini göz önünde bulundurarak , tedarik zinciri yönetimindeki bazı önemli sorunları çözen ve basitleştiren bir ekosistem oluşturmayı amaçlar.

Kişiden kişiye mevduat transferinin , istenilen hızlarda ve yüksek güvenlikte bir uçtan diğerine transferi için Etherium tabanlı bir sistem kullanan Spades Ekibi , kendi zincirini de oluşturmak üzere çalışmalarına başlamıştır.

Bir çok oyun ve ba*h*s sitesiyle entegrasyonu tamamlamak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ethereum’un en güçlü madeni paraları arasında şimdiden yerini ayırtan Spades , oluşturduğu akıllı sözleşme ile yatırımcılarının ve kullanıcılarının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için stratejiler yürütür.

2. TAKIM

Alanında uzman yazılımcı , mühendis ve geliştiricilerin bulunduğu takım Blockchain teknolojisinde deneyim kazanmış ve merkeziyetsiz projelerin gerçekleştirilmesinde katkıda bulunmuş , topluluk kurallarından ve ahlaki ilklerden ödün vermeden çalışmaları yürütmektedir.

FIBONACCI – Co-Founder

Fibonacci'nin merkezi olmayan sistemler ve blok zincirine olan tutkusu, blok zinciri ölçeklenebilirlik sorununu çözmek için Stan ile birlikte çalışmasına yol açtı. Makine öğrenimi / yapay zeka teknolojileri ve blok zinciri konularında derin bir geçmişe sahip deneyimli bir Silikon Vadisi Teknoloji girişimcisidir. Dijital Para Birimleri ile ilk çalışması 2011'de Kurumsal Kamu Tahsisi için bir dijital para birimi platformu oluşturmaktı. 2015'in başından beri aktif bir Cryptocurrency yatırımcısı ve merkezi olmayan sistemler için bir evangelist olmuştur.

SEAN - Developer

Sean, daha önce Apple Inc. olan 2013'ten beri blockchain teknolojisine dahil olmuş ve birçok önemli şirkette yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmıştır. Esnek ağ oluşturma ve yazılım geliştirme konusunda birçok kripto para birimine danışmanlık ve geliştirme desteği sağlar.

MİCHAEL - Developer

ANDRE - Developer

JASS - Community

AIDA - Community

FARAH - Community

REAGAN - Consultant

3. BİZİ FARKLI KILAN NEDİR ?

a. Güvenlik :
Spades ekibi teminatlarınızın güvenliğini , ağ üzerinde güçlü şifrelendirilmiş ve dışardan müdahalelere uzak kapsamlı sözleşmesiyle garanti altına alır.

b. Gizlilik : Spades Coin kimlik bilgileriniz gerekmeden mevduat alım-satım ve gönderim yapmanıza olanak sağlar.

c. Topluluk Kontrolü : Spades Coin sahipleri havuzlarında likitideye sahip oldukları sürece teklifleri oylayabilecek ve site tasarım seçeneklerine kadar hemen hemen her konuda karar verebilecektir.

d. Teminatlarınızı Koruma : Spades Coin sahipleri olumsuz yönde yaşanabilecek değişken kripto para borsası hareketlerine karşı token yakımından , piyasaya düzenleyici bir çok anahtar argüman kullanılarak olası olumsuz değişimlerden korunacak ve teminatlarının garanti altında kalması sağlaancaktır.

e. Dağıtım : Spades Coin’in ilk dağıtımı Etherium ile Spades coinin değiştirilebileceği ve detayları ekip tarafından belirlenen bir ön satış etkinliğiyle dağıtılacaktır. Ön satıştan sonra satılmayan kısım stake eden kullanıcılara dağıtılacaktır. Tedarik sonsuza kadar sabittir ve daha fazla Spades Coin yaratmanın bir yolu yoktur. Token yakımı ile ilgili hususlar topluluk oylamasıyla değerlendirilecektir.

4. KULLANIM ALANLARI

a. Oyun ve ba*h*s Siteleri :
Oyun ve ba*h*s sitelerinin mevduat aktarımında yaşadığı kimlik zorunluluğu ve yüksek komisyon oranları gibi sorunlar göz önünde bulundurulduğunda Spades Coin tüm bu sorunlara çözüm olacaktır.

b. E-Ticaretin Yeni Parası : Hali hazırda görüşülen bazı e-ticaret sitelerinin bir kısmıyla anlaşma sağlanmak üzeredir. Yakında e-ticaret sitelerinde Spades Coin takasıyla alışverişler yapılacak ve Spades Coini kullanan müşterilere ek indirim ve kolaylıklar sağlanacaktır.

c. Enflasyona Karşı Koruma : Mevduatlarınızı tuttuğunuz yatırım araçlarının bir çoğu insan manipülasyonu ve arz artırmalarına karşı açıktır ve paranız ertesi gün bir önceki günde değerinde olmayabilir. Spades Coin asla değiştirilemez sabit arzı ve piyasa düzenleyici etmenleriyle paranızı enflasyona karşı korur ve Stake özelliğiyle sabit bir faiz almanıza olanak sağlar.

d. Hızlı Transfer : Paranızı yurtdışına göndermek çok kolay. Banka veya devlet prosedürü olmadan dünyanın bir ucundan diğer ucundaki kripto para hesabınıza 5 dakikada para yollayın.

e. Mevduatlarınızı Güvende Tutun : Spades Coinleriniz şifresini sadece sizin bildiğiniz soğuk ve borsa cüzdanlarınızda 7/24 güvende ve sizden başka kimsenin ulaşması mümkün değil.

Token Bilgileri:

Token Adı: SPADE
Token Ağı: ERC20 Ethereum
Token Fiyatı: $N/A
Total Arzı: 12.000.000 SPADE

Spades Coin şu anda Ön Satış aşamasında. Spades Coin Ön Satışına katılmak isteyen kullanıcılar, kabul edilebilir para birimlerini satış adreslerine göndermelidir.

Satış Adresi: 0xf67164e920419f806813103ec44272Ef45615c66

Ön Satış detayları aşağıdaki gibidir:

Nasıl Alınır.png

Twitter: https://twitter.com/CoinSpades
Telegram: https://t.me/spadesofficial
İnstagram: https://www.instagram.com/spadescoinofficial/
Reddit: https://www.reddit.com/user/SpadesCoin
Github: https://github.com/spade-coin

Öncelikle başarılar, bu dediğiniz kimlik muhabbeti bile bir çok kişiyi çekebilir size. Bu konuda rakipleriniz parmakla sayılacak tarzda ne yazık ki bitcoin ortamında bulunan gambling sitelerini az buçuk biliyorum. Ki net olarak içlerinde gözüm kapalı oynamak isteyeceğim 1-2 yer var onların kendi coinleri olsa oradan da takipçilerine kazandırabileceklerine inanıyorum. En azından ben oynamasam da coinlerini alarak takip edebilirdim.

Burada da bu sisteme benzeyen bir WIN tokeni mevcut. Açıkçası o site nezdinde burayı da değerlendirmiş olayım ben tokenlerimi WIN'in sitesinde stake edip oradan pay almayı ne kadar düşünsem de sonuçta bir ba*h*s sitesi her an yasaklanabilir bu defa giriş yapabilmek adına türlü işkencelere maruz kalırım diye stake olayını yapmıyorum. Sizde de öyle olacaktır muhtemelen ama takipte olacağım, ön satışa girmesem de sonra listeleneceği yerleri ve aldığı güven oylarını inceleyeceğim.

Bu arada yatırım tavsiyesi değildir, şimdi kalkıp burada yorum görüldüğü için ön satışa katılmadım gibi bir durum olmasın benim şahsi tercihimdir katılacaklara bol şans.
Bir de ETH adresine baktım twitter üzerinden verilenle birebir eşleşiyor.

MİCHAEL - Developer

ANDRE - Developer

JASS - Community

AIDA - Community

FARAH - Community

REAGAN - Consultant
Bu kişileri daha somut bir biçimde gösterebilirdiniz. Böyle hiç var olmayan insanlar gibi durmuyor mun sizce de...

Projeyi inceledim whitepaper detaylı ve titiz yazılmış. Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti proje ekibi kendini tanıtsa diye ama ben bu konuda şöyle düşünüyorum. Sizce de bir proje ekibi kendini tanıttığında bu kripto paraların doğasına aykırı olmuyor mu ? Neticede merkeziyetsiz bir sistemde bir merkez aramaya dönüyor iş. Satoshi Nakomotoyu hangimiz tanıyoruz veya en büyük kripto para biriminin bu gün arkasında herhangi bir takım ya da reklam mı var. Velhasıl cüzi miktarda olsa denemeye değer gibi uniswap listelemesi varmış yakın zamanda. Söylediklerim kendimi bağlamakla birlikte bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Bu kişileri daha somut bir biçimde gösterebilirdiniz. Böyle hiç var olmayan insanlar gibi durmuyor mun sizce de...
Sitelerinde de aynı bu şekil hocam görselsiz. Hatta altta yazılan isimler için de sitede açıklama vs yazmıyor.
Projeyi inceledim whitepaper detaylı ve titiz yazılmış. Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti proje ekibi kendini tanıtsa diye ama ben bu konuda şöyle düşünüyorum. Sizce de bir proje ekibi kendini tanıttığında bu kripto paraların doğasına aykırı olmuyor mu ? Neticede merkeziyetsiz bir sistemde bir merkez aramaya dönüyor iş. Satoshi Nakomotoyu hangimiz tanıyoruz veya en büyük kripto para biriminin bu gün arkasında herhangi bir takım ya da reklam mı var. Velhasıl cüzi miktarda olsa denemeye değer gibi uniswap listelemesi varmış yakın zamanda. Söylediklerim kendimi bağlamakla birlikte bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.
Hocam ama Bitcoin sonrasındaki coinlerde de takımlar hep önemli oldu. Hatta takımlardaki isimlerden dolayı yüksek yatırımcı alan coinler de fazlasıyla mevcut.

Çünkü edebiyatı iyi olan biri aklımızı alacak bir coin girişi yapar takıma bakmadan alıp dururuz bence.

Hocam ama Bitcoin sonrasındaki coinlerde de takımlar hep önemli oldu. Hatta takımlardaki isimlerden dolayı yüksek yatırımcı alan coinler de fazlasıyla mevcut.

Çünkü edebiyatı iyi olan biri aklımızı alacak bir coin girişi yapar takıma bakmadan alıp dururuz bence.
Fikrine katıldığım noktalar var takım elbet önemli . Daha önce başarılı olmuş projelerin arkasındaki ekipler genelde bilinen ekipler ama esasında benim gözümde Defi'ler ve Btc hariç takımı belli olan tüm token ve coinlerin ripple dan farkı yok. Para kazanmak için yatırım yapıyoruz mecburen titizlikle inceliyoruz yatırım yapacağımız tokenleri ekibin yol haritasını amasız uygulaması benim güvenimi kazanması için yeterli olacaktır. İleriki günlerde daha detaylı görürüz

Başarılar.
Ön satış fiyatınız ve maksimum arzınız ne kadar acaba?
Teşekkürler. Maksimum arzımız 12.000.000 adetdir. Bunun 6.700.000 adedi sirkülasyona girecek. 6.700.000 adedin dağılımı whitepaperda belirtilmiştir. Geriye kalan 5.300.000 adet Spades yıllara sari olarak ; eğer token değer kaybettiyse çıkış fiyatından güncel fiyatına kadar olan kayıp oranı hesaplanılarak , o oranda yakılacak , değer kazandıysa her yıl %5'i geçmeyecek şekilde piyasaya sürülecektir.

Ön satış fiyatı 0.6 $ dolar olarak belirlenmiştir.

Tüm Satoshiturk ailesi yorumcularımızın görüşlerine saygı duymakla birlikte , tokenimizi tanıtmak için bu başlık altında elimizden geldiğince gayret edeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri