Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telefon Tavsiyyelerinizi Bekliyorum

images

Merhaba.

En az (saf) Android 9 işletim sistemli, en az 6 gb ram ve 128 gb dahilî depolama kapasiteli, dili Türkçe, imei kayıtlı, kaçak olmayan, sorunsuz bir telefon lâzım.

Ancak baştan söyleyeyim iPhone, Samsung, Huawei, Oppo, RedMi, Realme, Xaomi ve piyasadaki bilimum Çin çöplerini lütfen tavsiyye etmeyiniz.

Biliyorum, çok zor birşey istiyorum. Ama acil, yardum lütfen. Bu arada ikinci el de olur.

Çok teşekkürler.

Hiking A26 diye yerli malı bir telefon buldum. Ne dersiniz? Var mı bir fikri ya da bilgisi olan?

Bu arada oyun falan oynamam ben. Borsa, banka, internet üçgeninde takılırım. Bu işler için bu telefon alınır mı? Siz olsanız alır mısınız?

Teşekkürler.

Piyasada saydıklarınızdan farklı marka mı var hocam?
Ah hocam ah. Şu telefon sektörü bile ülkemizdeki bazı şeylerin özetidir..

Esasen gönlümden geçen Asus Rog gibi, Motorola Edge, Google Pixel gibi üst düzey, saf Android telefonlar. Ama malesef ülkemizde yok yok yok!

Saçma sapan işletim sistemli Çin markalarını da hiç istemiyorum. Bulabilirsem belki ikinci el falan, bakacağım artık hocam. 😕

hocam 2. el alırken çok dikkat et güvenlik sorunları ile karşılaşabilirsin bir arkadaşım 2. el alıp metamask kurunca hacklemişlerdi, aman dikkat et

hocam 2. el alırken çok dikkat et güvenlik sorunları ile karşılaşabilirsin bir arkadaşım 2. el alıp metamask kurunca hacklemişlerdi, aman dikkat et
Kesinlikle katılıyorum hocam. İkinci el eşyalar parasal açıdan fırsat olsa da, içerik bakımından can sıkıcı olabiliyor.

Ama şimdilik yerli malı, yurdun malı Hiking A26'da karar kıldım. Saf Android 11 işletim sistemli olması ve uygun fiyatı beni cezbetti. Umarım fos çıkmaz. 😆

Kesinlikle katılıyorum hocam. İkinci el eşyalar parasal açıdan fırsat olsa da, içerik bakımından can sıkıcı olabiliyor.

Ama şimdilik yerli malı, yurdun malı Hiking A26'da karar kıldım. Saf Android 11 işletim sistemli olması ve uygun fiyatı beni cezbetti. Umarım fos çıkmaz. 😆
şimdiden hayırlı olsun hocam

şimdiden hayırlı olsun hocam
Çok sağ olun hocam.

Telefonu aldıktan sonra da izlenimlerimi buradan paylaşacağım. Belki satın almak isteyen başka kişiler için aydınlatıcı olabilir.

Şimdilik bildiklerimi yazayım:
-Öncelikle telefon yerli üretim.
-Markası Hiking, modeli A26.
-Ekran boyutu 6.53 inç. Gövde/ekran oranı %85.
-Ram 6 GB. Rom 128 GB.
-MediaTek Helio P70, 12 nm, 8 çekirdekli, 2.1 GHz işlemci.
-Arka ana kamera 48 MP (arkada üç adet kamera var). Ön kamera 25 MP.
-Kutudan saf Android 11 işletim sistemi ile çıkıyor. Mimarisi 64 bit.
-Ekran kartı Mali-G72 MP3, 900 MHz.
-Batarya 4000 mAh. USB-C tip, 5 volt/2 amper şarj desteği.
-Ekran çözünürlüğü 1080x2340. Ekran yenileme hızı 60 Hz.
-iPhone görünümlü arka kapak tasarımı (bir tek ısırılmış elma yok). :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,716
Son üye
?????
Geri