Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trust Wallette 45 Dolar Dentacoin Param Var Ama ?

dijitalrehber

Uzman Çavuş
Herkese merhaba arkadaşlar sizlere yaşadıgım bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun ihtiyacım var.

1 hafta önce anket sitesinden 45 dolarlık dentacoin kazandım ve bunu trust wallet diye cuzdana cektim.

Lakin trust wallet pek kullanamayı bilmedigimden dolayı Dentacoinimi Hitbtc borsasına çekmeyi düşündüm.

Bunun için hitbtc sitesinden kayıt açtım ve hesap onayladım çünkü bir orda komisyonlar düşük ve dentacoin

kripto para bırımını barındırıyor. Şimdi ben bu trust wallet cuzdanından Hitbtc nasıl gönderim sağlayabılırım.

Gönder işlemini yapıyorum para birimini seçiyorum hatta size daha açıklayıcı olsun diye video bırakıyorum izleyin

ve bu konuda bana yardımcı olursanız cok mutlu olurum.

https://youtu.be/03U2HSnjyDs

Trust Wallet cüzdanınızda gönderim için ağ ücretini karşılayacak kadar (0,00512011 ETH - 16,23 dollar) Ethereum olmadığı için işlem gerçekleşmiyor.

Hocam yanlış anlamadıysam ve bildiğim kadarıyla trust wallet'ten gönderim yaparken hesabınız eth bulunmalı resimde gördüğüm kadarıyla 0.00512011 eth bulundurmalısınız

Yani hocam 16 doları içeri atacam ağ ücretini ve 45 dolarımı çekecem ozman doğrumu ?
İçeri 0,0055 kadar ETH yollamanız lazım. Siz DCN'leri borsa cüzdanınıza çektiğinizde o kadar Ethereum'u gas fee olarak ödeyeceksiniz. Aslında şu anda Etherscan'den baktığımda 60 gwei yani 3,97 dollar görünüyor. Sizden neden o kadar fazla istediğini çözemedim.

İçeri 0,0055 kadar ETH yollamanız lazım. Siz DCN'leri borsa cüzdanınıza çektiğinizde o kadar Ethereum'u gas fee olarak ödeyeceksiniz. Aslında şu anda Etherscan'den baktığımda 60 gwei yani 3,97 dollar görünüyor. Sizden neden o kadar fazla istediğini çözemedim.
Soyguncu oldukları için. Okadar emek harcadım ya anketler cözdüm. Atalar boşa demiyor cahil olmamalı insan. bilseydim Hitbtc cekerdim direk bozdur cek paranı miss temizinden. Şimdi gelde uğraş yatıracanda cekecen kesintiler heralde elime 100 lira kalır :D:D:D

Walletlere para aktarmak çok mantıklı gelmiyor. Benim nacizane tavsiyem coine ait bir borsa bulup oradan cüzdan alınması bende onu çok yaşadım malesef halen farklı coinler truswallette duruyor. İşlem bedeli çok fazla almakta hele ki son zamanlarda baya bir artırdı işlem bedelini.

Burada kesinlikle öncesinden çok detaylı araştırma yapmak lazım. Mesela gözüm kapalı TRX'de ne kadar yatırımım varsa hep TronLink'e atarım, arada drop vs de düşer hem de atışı 1 TRX dönüşü ücretsiz oluyor, 2-3 günlük al sat macerasına gireceğimde bile tutabiliyorum. Yani uzun lafın kısası paranızı kime emanet ettiğinizi, emanete nasıl bakıldığını internetten araştırın lütfen.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri