Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Türkiye'deki Bitcoin ATM Adresleri

bitcoin atm 2.jpg

Ülkemizde halihazırda iki şirket Bitcoin Bankamatik hizmeti vermektedir. Shitcoin ve Coinclub isimli bu 2 şirketin yanında Dünya'nın en büyük Bitcoin Bankamatik şirketi Localcoin'e ait Bitcoin Bankamatiği bulunmamaktadır.

Gelelim Bitcoin Bankamatik Adresleri nerede? Çok bilinen bir konu olmadığından toplu şekilde Bitcoin ATM Adresleri tek bir konuda toplamaya karar verdim.

Fulya BP Turer Petrol19 Mayıs mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. No:21 Şişli İstanbulCoinclub
Vadistanbul Shopping MallCendere Cad. No:109/C, Sarıyer, İstanbulShitCoins
Güneşli Opet Gülpaş PetrolBağlar Koçman Cad. D Blok No 56 Bağcılar İstanbulCoinclub
Dudullu Opet Renk PetrolKayışdağı Dudullu Cad. No 30 Ataşehir İstanbulCoinclub
Kale Outlet CenterGüven, Eski Londra Asf Cd No:89, 34160 IstanbulShitCoins
Anatolium AVM AkşemsettinDoğukent Cad. 215B Mamak AnkaraCoinclub
Bornova Opet Akıntürk Petrol KazımdirikÜniversite Cad. No 85 Bornova İzmirCoinclub
Opet Selçuk Petrol Karamanİzmir Yolu Cad. Odunluk No 64 16130 Nilüfer BursaCoinClub
Carousel Alışveriş Ve Yaşam MerkeziZeytinlik, Fişekhane Cd. No:5, 34140 Bakırköy/İstanbulShitCoins
Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam MerkeziŞenlikköy, Yeşilköy Halkalı Cd. 93-93/1 34153 Bakırköy
İstanbul
ShitCoins
BP Mevlana Petrol YenigünMevlana Cad No 66 Muratpaşa AntalyaCoinClub
Total Pozcu Petrol GüvenevlerGazi Mustafa Kemal Blv. No 382 Yenişehir MersinCoinClub

Valla hocam yazıyı görünce bizde yoktur demiştim varmış bir ara sırf meraktan denemek istiyorum. Döviz bürosu şeklinde olanlardan birinin önünden geçmiştim ama kendim alabiliyorum nasılsa ne diye uğraşayım deyip girmemiştim bile. Atm neyse de büro şeklinde olanlar saçma geliyor bankadan yatırıp almak maksimum 10 dk sürüyor gereksiz bence

Valla hocam yazıyı görünce bizde yoktur demiştim varmış bir ara sırf meraktan denemek istiyorum. Döviz bürosu şeklinde olanlardan birinin önünden geçmiştim ama kendim alabiliyorum nasılsa ne diye uğraşayım deyip girmemiştim bile. Atm neyse de büro şeklinde olanlar saçma geliyor bankadan yatırıp almak maksimum 10 dk sürüyor gereksiz bence
İşte bu noktada kripto paradan anlamayan ya da kripto paralara yönelik borsa işlemlerini yapmaktan uzak olan insanlar geliyor. Sonuçta herkes senin benim gibi anlamıyor hocam. Ben borsalar arası zıplatırım kripto paraları ama kimisi paribunun kolay al satını bile kullanamıyor. Güzel iş yapıyor diye duymuştum boğa sezonunda bu ofislerin.

etkinlik başlamıştır :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,264
Kullanıcılar
6,704
Son üye
Nurdan
Geri