Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Wax İo nedir ? Wax Sistemleri ve kullanımı

Öncelikle bu konu başlıklardan oluşacaktır şimdiden iyi okumalar .
  • Wax nedir ?
  • Wax Thw WorldWide Asset Exchange teriminin kısaltılmış halidir buda, Dünya çapında varlık değişimi demektir kısaca bir nft alt yapısıdır.
  • Wax ise oyunlar ile nft ağını birleştirerek kendi eko sistemini oturtmuş bir sistemdir. Ana Tokeni WAXP’dir ve şuan ku coin gate io gibi borsalarda işlem görmektedir.

• Wax Neyi hedefliyor ?
  • Dijital varlıkların (nft) tamamını merkezi olmayan bir şekilde oluşturulmasını hedefleyen bir sistemdir. Bunu yaparken de müşteri ve satıcının en az zahmet ve fee bedeli ile yapılmasını temenni etmektedir. (Cidden alış veriş ücretli 1 cent bile değil)

• Wax Token hakkın da genel bilgiler
  • Max Arz : 3,770,303,327
  • Web sitesi : https://on.wax.io/wax-io/
  • Kurucu ortakları : William E. Quigley Jonathan Yantis

• Şimdi wax hakkın da temel birkaç şey öğrendik ve bize bir wax cüzdanı lazım peki nasıl kurarız?

• Öncelikle https://wallet.wax.io/ tavsiyem Google ile bağlantı kurarak kaydolmanız .

• wax 1.PNG

• Kayıt olduktan sonra sırasıyla sonu .wam ile biten şey sizin cüzdanınızdır biraz ilgin kabul ama sistem böyle J

• wax 2.PNG

• Buraya wax yatırarak wax marketinde alış veriş yapa bilir hale geleceksiniz .
  • Pekiş wax marketine nasıl giriş yapacağız ?
  • Öncelikle bu siteye gidiyoruz ,
  • https://wax.atomichub.io/

• Ve daha sonra login diyerek wax cloud hesabımızla giriş yapıyoruz.

• Burada gördüğünüz sırasıyla ,
  • Explorer assetslerin bulunduğu yer (herkese açık)
  • Market NFt satın alıp satacağımız yer .
  • Trading , bir başka kullanıcıya link vererek sanal trade yapa bileceğimiz yer.
  • NFT Creator kendi nft’nizi oluştura bileceğiniz yer .
wax ss3.PNG

• Markete kaydolduk cüzdanımız da var alış verişimizi yaptık peki şimdi ne yapacağız ?
  • Wax ağında ki oyunlarda işlem yapa bilmeniz için bik miktar wax kilitlememiz gerekiyor (cidden çok düşük miktar)
  • Öncelikle Bu siteye geliyoruz
  • https://wax.bloks.io/
  • Sağ üst kısımdan login diyerek giriş yapıyoruz.
  • Wallet a basıyoruz

• wax ss 4.PNG
  • Ne kadar wax ile ram almak istiyorsak alt kutucağa yazıyoruz (tavsiyem 5 wax )

• Daha sonra
  • Aynı şekil cpu için de 5 adett wax kilitliyoruz ve işlemlerimiz bitiyor J
  • wax ss5.PNG
  • Anlamayan arkadaşlar ola bilir bunun için bir video çektim linki açıklamadadır , istediğiniz yerde soru sora bilirsiniz iyi forumlar .
  • Video biraz acemeliğime ve hızlıya geldiği için kötü olmuş ola bilir ses sorunu malesef bilgisayarımın mikrofunu kullandığım için böyle en kısa zaman da daha iyi şekilde karşınızda olacağım .
  • video linki : https://www.youtube.com/watch?v=Xnr_dXyc--c

Halil hocam sayesinde keşfettiğim platform ve kripto para. Ben de portföyüme ekledim birkaç gün önce. Elinize sağlık hocam.

Bu arada SatoshiTurk olarak YouTube kanalına da abone olalım.

Halil hocam sayesinde keşfettiğim platform ve kripto para. Ben de portföyüme ekledim birkaç gün önce. Elinize sağlık hocam.

Bu arada SatoshiTurk olarak YouTube kanalına da abone olalım.
teşekkür ederim , bu akşam wax ağı üzerinde ve farklı ağda olan bir kaç şey daha ekleyeceğim takibe alınmaya değer :)

Wax'ı belli bir süredir takip ediyorum. Sepete atmayı düşündüğüm NFT'ler arasında yer alıyor. Piyasa değeri çok yüksek sayılmaz. 2,8 milyon dolar civarında. Max arzı da yine düşük kalıyor diğerlerine nispeten. 3,7 milyar adet. Potansiyel vaat ediyor. YTD.

Bu şartlarda iyi sayılır değil mi @blockchain ?

Wax'ı belli bir süredir takip ediyorum. Sepete atmayı düşündüğüm NFT'ler arasında yer alıyor. Piyasa değeri çok yüksek sayılmaz. 2,8 milyon dolar civarında. Max arzı da yine düşük kalıyor diğerlerine nispeten. 3,7 milyar adet. Potansiyel vaat ediyor. YTD.

Bu şartlarda iyi sayılır değil mi @blockchain ?
Evet hocam proje olarak güzel fiyatı ve piyasa değeri beni çok şaşırttı çünkü Huobi, Bithump, Bittrex, Kucoin, Bitfinex, Hitbtc gibi borsalarda listeli ve daha değerlenmemiş bir coin fiyatı şuan için çok düşük anlık olarak 1.5 milyar adet dolaşımda şuan 1 dolar olabilmesi için tamda bir okadar yani 1.5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olması gerek bence bu kadar değerlenebilicek bir projesi var uzun vade olarak onun için 1$ hiçbir şey, tüm söylediklerim yatırım tavsiyesi olamamak ile birlikte bende biraz uzun vade sepetime uygun bir noktada atacağım.

Bunun dışında grafiklerin bakıcak olursak Aylık grafikte yeni alış sinyali gelmiş, günlük grafikte satış sinyali var ve devam ediyor biraz daha düşüş yaşayabilir fakat projeyi duyanlar alım için hucum yapabilir, alım için destekleri aşağıda yazıyorum.
0.17$, 0.129$, 0.11$, 0.068$
Fiyat potansiyeli olarakta 30-40$ arası ulaşabilir bana göre tabiki ama çok uzun vadede bu fiyatlar mümkün, tabi Binance borsasına girme veya varsa arz yakma gibi fiyatı etkileyebilecek haberler olursa yine biraz daha çabuk ulaşabilir bu seviyeye, süre verecek olursan 2-3 yıl arası 30-40$ dolar olabilir tahmini.

Fiyat potansiyeli olarakta 30-40$ arası ulaşabilir bana göre tabiki ama çok uzun vadede bu fiyatlar mümkün, tabi Binance borsasına girme veya varsa arz yakma gibi fiyatı etkileyebilecek haberler olursa yine biraz daha çabuk ulaşabilir bu seviyeye, süre verecek olursan 2-3 yıl arası 30-40$ dolar olabilir tahmini.
Biraz abarttım gibi süreyi benim tahminim sadece tahmin, tamamen bir tahminden ibaret olarak diyebilirmki tahminimce 1sene en fazla 2 sene içinde tahminimce bu fiyata ulaşabilir tahminimce.

Tahmin kelimesini yazıda 6 defa kullanmamın sebebi tahmin olduğu içindir tahminlerde çoğu zaman tutmaz bunuda belirteyim yatırım tavsiyesi değildir.
6+3=9, 9 adet tahmin kelimesi son söylediğim ile beraber 10 adet. :) Değerlendirecekler için bol bol kazançlar.

Evet hocam proje olarak güzel fiyatı ve piyasa değeri beni çok şaşırttı çünkü Huobi, Bithump, Bittrex, Kucoin, Bitfinex, Hitbtc gibi borsalarda listeli ve daha değerlenmemiş bir coin fiyatı şuan için çok düşük anlık olarak 1.5 milyar adet dolaşımda şuan 1 dolar olabilmesi için tamda bir okadar yani 1.5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olması gerek bence bu kadar değerlenebilicek bir projesi var uzun vade olarak onun için 1$ hiçbir şey, tüm söylediklerim yatırım tavsiyesi olamamak ile birlikte bende biraz uzun vade sepetime uygun bir noktada atacağım.

Bunun dışında grafiklerin bakıcak olursak Aylık grafikte yeni alış sinyali gelmiş, günlük grafikte satış sinyali var ve devam ediyor biraz daha düşüş yaşayabilir fakat projeyi duyanlar alım için hucum yapabilir, alım için destekleri aşağıda yazıyorum.
0.17$, 0.129$, 0.11$, 0.068$
Biraz abarttım gibi süreyi benim tahminim sadece tahmin, tamamen bir tahminden ibaret olarak diyebilirmki tahminimce 1sene en fazla 2 sene içinde tahminimce bu fiyata ulaşabilir tahminimce.

Tahmin kelimesini yazıda 6 defa kullanmamın sebebi tahmin olduğu içindir tahminlerde çoğu zaman tutmaz bunuda belirteyim yatırım tavsiyesi değildir.
6+3=9, 9 adet tahmin kelimesi son söylediğim ile beraber 10 adet. :) Değerlendirecekler için bol bol kazançlar.
Tüm bu söylediklerime şunlarıda eklemek istiyorum.

Bu proje çıkalı zaten 2-3 sene olmuş bunu geç fark ettim bu yüzden dediğim yerlere varamamsı kötü olmuş bir eksiklik var demektir bu bir olumsuzluktur daha iyi ve yeni projelere odaklanmayı okuyuculara tavsiye ederim, yinede kısa vadede athyi test edebilir, yatırım tavsiyesi değildir. Ben şahsen uzak durucam.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,283
Kullanıcılar
6,699
Son üye
agumba
Geri