Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Whitebit Borsası En avantajlı Para Çekimi

Said

Onbaşı
Whitebit borsasında para çekimleri inanılmaz yüksek. Dara düşen ve borsada paraları olanlar için tavsiyem paralarını XRP ye çevirmek suretiyle çekmeleri daha avantajlısı varmı bilmiyorum. Beni bilgilendirirseniz mutlu olurum. Çekimlerde Free olarak nitelendirdikleri tokenlerin ya borsada takası yok yahut kabul eden başka borsa bulunmuyor. Özellikle ücret almadıkları ILC Tokenin çekimini ve yatırımını engellemişler ki CREX24 borsası desteklemektedir.

Whitebit borsasında para çekimleri inanılmaz yüksek. Dara düşen ve borsada paraları olanlar için tavsiyem paralarını XRP ye çevirmek suretiyle çekmeleri daha avantajlısı varmı bilmiyorum. Beni bilgilendirirseniz mutlu olurum. Çekimlerde Free olarak nitelendirdikleri tokenlerin ya borsada takası yok yahut kabul eden başka borsa bulunmuyor. Özellikle ücret almadıkları ILC Tokenin çekimini ve yatırımını engellemişler ki CREX24 borsası desteklemektedir.
Hocam daha düşük çekim limitleri olan bir borsa mı arıyorsunuz? Bununla ilgili konu hazırlıyorum biraz süre alacaktır ama her borsanın çekim limitleri farklı oluyor. Mesela Gate.io daha önceden ideal bir çekim ücreti sunarken Shiba sonrası sağlam arttırdı ama gene de TRX, BNB gibi kripto paralarla ucuza çekebilirsiniz. Keza ProBit, OKEx, Binance ve KuCoin için de dediklerim geçerli. Gate'yi ilk yazmamın sebebi son yaşanandan sonra limitlerini bazı kripto paralar için arttırmış olmaları.

Gene sizin borsanızda da TRX veya BNB varsa 1 lira gibi bir ücretle gönderebilirsiniz ama dediğim gibi bakın araştırın çünkü bunlar standart da olsalar değiştirilebiliyor borsalar tarafından.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri