Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yapay Zeka ve Adobe Photoshop Kullanarak Yaptığım Bazı NFT Çalışmalarım

Bunlar, Japon ve Samurai temalı olanlar; Bir platformda listeli değiller henüz.

Ekli dosyayı görüntüle 14561 Ekli dosyayı görüntüle 14563 Ekli dosyayı görüntüle 14564

Aşağıdakiler ise Galaxy koleksiyonumdan ve şuan opensea'de listeliler;

Ekli dosyayı görüntüle 14565 Ekli dosyayı görüntüle 14566 Ekli dosyayı görüntüle 14567

Daha fazlasına göz atmak isterseniz;

✨✨✨
Konuyu şimdi gördüm.

Eğer halâ buralardaysanız ve yazdığım mesajı okuyorsanız; hiç durmadan bu işi yapmaya devam edin hocam. Çok iyi çalışmalar bunlar. Geleceğe dönük kendinizi geliştirebileceğinizden şüphem yok. Yani en azından bu çalışmalar, gelecekteki çalışmaların kanıtıdır. :)

Başarılar..

Konuyu şimdi gördüm.

Eğer halâ buralardaysanız ve yazdığım mesajı okuyorsanız; hiç durmadan bu işi yapmaya devam edin hocam. Çok iyi çalışmalar bunlar. Geleceğe dönük kendinizi geliştirebileceğinizden şüphem yok. Yani en azından bu çalışmalar, gelecekteki çalışmaların kanıtıdır. :)

Başarılar..
Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim :D

Bu da benden...
japanese--design-aestheticstunning-watercolor-painting-watercolor-texturevivid-color-rough-pap...png

Yapay Zeka ve Adobe Photoshop'un bir araya geldiği NFT çalışmalarınız büyük bir yaratıcılığın izlerini taşıyor. Teknolojiyi sanatla birleştirerek ortaya çıkardığınız eserler, geleceğin dijital sanatını temsil ediyor gibi görünüyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,240
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri