Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yatırımsız Kazanç Yoktur!!

Yatırımsız kazanç vardır. Ama emek vermeden kazanılan bir kazanç yoktur. Tabii ki yatırımlı daha fazla kazanma şansına sahip olabilirsiniz fakat yatırım yapmadan da kazançlar sağlayabilirsiniz. Kendi kanalımda bu tür içerikler paylaşıyorum isteyenler özelden yazsın bırakayım linki. Belki buradan yasak olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 983

Öncelikle kişisel olarak sinirimi bozan "Yatırımsız kazanç" tabirinin bu aralar çok karşıma çıkmasından dolayı bu yazıyı kaleme alma gereği duydum. kimse üstüne alınmasın. Kişisel bir takıntı benimkisi.

Evet doğru duydunuz. yatırımsız kazanç yoktur. Yatırımsız kazanç adı altında sunulan tüm sistemlere aslında farkında olmadan yatırımınızı yapıyorsunuz. Nasıl oluyor bu yatırım:

En iyi örneğini bulunduğumuz forum için vereyim. Buraya teknik olarak bir para yatırıyor musunuz? Hayır. Ama burada emek sarf ediyorsunuz. yani emeğinizi yatırıyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken emeğinizin karşılığından kazandığınız bedelin ne denli emeğinizin karşılığı olduğudur. Birde piyasa şartları var tabi ki. En önemlisi de emeğinizi verseniz bile ortaya çıkardığınız ürün ki burada yazılarınız oluyor. Af buyurun çöp niteliğindeyse ve bu ürün karşılığında kimsenin vermeyeceği bir ödeme yapılmışsa, en dipten bile olsa fazla almışsınız demektir diyebilirim. Yani benim şahsi görüşüm en çok dikkat etmeniz gereken şey saatinize ya da gününüze değer biçmek. Benim biçtiğim bir değer var ve o değerin altında sevdiğim durumlar haricinde çalışmam. Toparlarsak

- Ürettiğiniz ürünün kalitesi,
- Ürününüze biçilen değer,
- Ürünü ürettiğiniz zaman, sarf ettiğiniz emek,
- Kendinizin zamanınıza ve emeğinize biçtiğiniz değer.

Bu dörtlü dengedeyse o sistem sizin için durmaya değerdir. Dediğim gibi bazen sevdiğiniz eğlenceli projeler olabiliyor. Onları istisna tutuyorum.

Kısacası Yatırımsız kazanç yoktur tabirini unutmanızı tavsiye ediyorum. hayatınızdan, eşinizden, çocuğunuzdan, sevgilinizden, ailenizden çaldığınız zaman ve uğraştığınız emek sizin en temel yatırımınızdır. Bol kazançlar. İyi forumlar.
Evet makaleniz mantıklı ve bilgi verici olmuş teşekkür ederim

Yatırımsiz kazanç zaten zor bir kazanç en fazla 3 5 tlden öteye gidemez hiçbir şekilde gitmedide zaten zamanında çok denedim ama 3 5 tlden fazla kazanç elde edemezsiniz oyuzden çalışın gelin bu forumlarda hem bilgi edinin hemde Ufak bir ek gelir elde edin hemde bilgi aktarın örnek=bir oyun diyelim sana para vermek için hem oynamani istiyor emek harcamanı hemde videoları izlemeni eee sonuç o çuvalla götürürken biz çay kaşığıyla tadiyoruz iyi geceler

Yatırımsız kazanç olur. Tabi ki birden uçuk rakamlar kazanmak zordur. Biraz zaman biraz sabırla araştırıp. Takip etmekle diyelim. Yatırımsız kazanlar listemdekiler devamı var fazla yer kaplamasınlar diye bir kısmını ekledim :) bunlar büyücek coin olacaklar :)

Ekli dosyalar

• 2021-05-06_01-35-03.png
    2021-05-06_01-35-03.png
    30.8 KB · Görüntüleme: 85
Konu yanlış anlaşılmış sanırım. Aslında konuyu oluşturan beyefendi 'emeğimizin' ve 'zamanımızın' da bir yatırım olduğunu savunmuş. Arkadaşların ise 'yatırım' denildiği zaman 'fiat para' akıllarına gelmiş. Emek ile alakalı çok güzel sözler atalarımız tarafından yıllar evvel söylenmiş zaten; :)
  • Emek olmadan yemek olmaz.
  • Emek, alın teri ve başarı el ele yürür.
  • Emek sermayesiz, sermaye emeksiz olmaz. 'gibi'
Not: Bence yapılabilecek en iyi yatırım kendimizi eğitmemiz ve donanımlı bir hale getirmeye çalışmamızdır. Finansal yatırımlarımızdan zarar veya kâr elde edebiliriz ancak kendimize yaptığımız yatırımlardan zarar etmeyeceğimize kesinlikle eminim. Herkese sevgiler, iyi forumlar.

Bedava peynir fare kapanında oluyor kesinlikle doğrusunuz ama hali ortada memleketin. Bir çok vatandaşımız işinde olmuş şekilde evde ve internetten gördüğü ve bu konuyu ''internetten para kazanma'' başlığını gördükleri her yere giriş yapıyorlar ve çabalıyorlar. Sosyal devlet sistemi olsa hiç bir şekilde bu yollara başvurmaz insanlarımız. Hobi olarak yaparlar. :confused:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri