Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Çok Önemli Yeni Üyelerin Dikkatine [Bu Yazıyı Okumadan İçerik Paylaşmayınız]

Çok Önemli
Özellikle dün başta olmak üzere son birkaç gündür yeni üyelerin faaliyetlerini yakından izlemekteyiz. Dün yaşanan yoğun üye girişiyle birlikte yönetim olarak bazı kararlar almak zorunda kaldık. Bunların başında davetiye sistemi gelmektedir. Davetiye sistemi dışında sisteme üyelik gerçekleştirilemeyecektir.

Diğer konulara gelecek olursak;

- Özellikle dün yoğun bir kullanıcı girişiyle beraber, forumun kurallarını hiçe sayan bir üye çoğunluğuyla karşılaşmış bulunmaktayız. Bu sebeple bu yazıyı okumayan hiçbir üyenin içerikleri onaylanmayacaktır. Daha sonra ben yedeklememiştim, neden benim konum silindi /onaylanmadı gibi mesajlar atmayınız.

- Bazı bölümlerimizin kendine özel ekstra kuralları, başlık formatları mevcut. Bu bölüm kurallarına, başlık formatlarına uyulmadan açılan hiçbir içerik onaylanmayacak, uyarısız silinecektir.

- Para kazanmak kategorisinde kazanç sistemi aktif değildir. Oraya açılması gereken bir konuyu, örneğin bir BTC musluk sitesini Bitcoin kategorise açarsanız ilkinde konunuz uyarısız silinir, tekrarında 7 gün süreyle forumdan uzaklaştırılsınız.

- Gereksiz, post kasmaya yönelik tüm mesajlar silinecek ve sahiplerine 7 gün süreyle uzaklaştırma verilecektir. Çok iyi, teşekkürler vb. yorumlarınızın için beğeni butonunu kullanınız.

- Yatırım Tavsiyesi vermek kanunen suçtur. Bu sebeple Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde konu açmaya çalışan kişilere ilkinden 7 gün uzaklaştırma verilecek tekrarında forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

- Aynı şekilde Yatırım Tavsiyesi niteliğinde yorumda bulunduğu tespit edilen kişilere 1-7 gün uzakşatırma sonrasında suçun tekrarından forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

- Kopyala yapıştır, ya da Spin, Translate içeriklerin tamamı BAN sebebidir.

- İçeriğin yetersiz bulunması sebebiyle içerikleriniz onaylanmayabilir. Yani tüm kurallara uygun şekilde açılmış olsa da noktalama işaretlerinden yoksun, anlam bütünlüğü olmayan ya da içerik itibariyle yetersiz bulunan içerikler yetkililerimiz tarafından onaylanmayabilecektir. Onaylanmamasına ağmen aynı gönderide ısrar eden kişiler cezalandırılacaktır.

- Forumumuzda bir kişinin birden fazla hesaba sahip olması yasaktır. Muti hesap kullanan kullanıcıların öncelikle bir hesabı forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacak (BANNED), diğer hesabına da 7 gün süreyle uzaklaştırma verilecektir. Hangi hesabın uzaklaştırılıp, hangi hesabın banlanacağı yönetim ekibinin insiyatifi dahilindedir. Çünkü sistemi sömürmeye çalışarak seçme hakkından vazgeçmiş oluyorsunuz.

- Forumdan uzaklaştırma aldıktan sonra tekrar üyelik açmaya çalışanların üyelik açmasına müsaade edilmeyecektir.

- Cezaların belirlenmesi yönetim ekibinin insiyatifi dahilindedir. yani suçun normalde daha büyük olduğu kanaatine varılır ya da büyük bir kasıt olduğu düşünülürse direk forumdan süresiz uzaklaştırma yoluna gidilebilecektir.

Eğer okumayı düşünmüyorsanız yanlış yerdesiniz demektir. Okursanız da temel bazı kuralları yeterince açıkladığımı düşünüyorum.

Sistem sömürüsüne yönelik hiçbir davranışa karşı karşı tahammülümüz yoktur. Kaliteli içerik üretecek ya da bu şekilde içerik üretmek için gayret gösterdiğini gördüğümüz arkadaşlara her zaman kapımız açıktır. Ama bu gözler dün kendi yazdığı konuya " Güzel ve Açıklayıcı" şeklinde yorum yaparak post kasan insanları gördü.

Ekibimiz elbette yeni üyeleri aramızda görmek istiyor. Ama şu kadar söyleyeyim. uykusuz bir gece geçirildi. Bunu sebebi kaliteli içerikler olsaydı hiçbir proble yoktu. Ancak bunun sebebi atılan 10 yorumun 9'unun saçma sapan, post kasmaya yönelik, yetersiz olmasından dolayı silinmesi, açılan konuların büyük çoğunluğunun yetersiz olması ve ceza sisteminin işletilmesi nedeniyleydi. Üst paragrafta dediğim gibi sistem sömürüsüne karşı "0" toleransımız vardır. Bu sebeple, ben saçma sapan yorum atıp post kasarım, saçma sapan konularla da Bitcoin kazanırım düşüncesinde olan varsa gerçekten emeğinize yazık. Birşey kazanabileceğinizi şahsi olarak düşünmüyorum.

İkinci bir duyuru yayınlanıncaya kadar Ceza Sistemi yukarıdaki şekilde uygulanacaktır. İyi forumlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,120
Kullanıcılar
6,667
Son üye
ata2024
Geri