Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

Shiba Fiyatı Önemli Etki Edecek Gelişme Duyuruldu

Shiba Fiyatı Önemli Etki Edecek Gelişme Duyuruldu
Okuma süresi : 2 dakika

Shiba uzun zamandır dolaşımda olan yüksek arzını azaltmak için bir dizi çalışma içinde bu anlamda şimdiye kadar yapılan manuel yakım işlemleri ile arzın azaltılması bir türlü başarılamadı. Shibarıum ile birlikte yakımların artacağı belirtilse de yakım oranları istenilen seviyelere bir türlü getirelememişti. 

Shiba bir kumsal iken günlük yapılan yakımlar ise bir kum tanesinden ileriye gitmeyi başaramıyor. 

SHİBA Otomatik Yakım Sistemini Başlatıyor

Shiba ekibi tarafından yapılan son duyuru ile shiba coinin piyasada olan arzının azaltılmasına yönelik çalışmalarda son aşamalara gelindi. Bu anlamda başlatılan otomatik yakım mekanizması için geliştirilen sistem test ağında deneme işlemlerine başladı. 

Yakın zamanda test işlemlerini bitirecek olan yakım sistemi ile shiba için önemli sorun olan manuel yakım oranları ve yüksek arz yavaş yavaş azaltılarak daha değerli bir hale gelmesi sağlanacak gibi duruyor. 

 

Ekip tarafından shıba ile ilgili delişmelerin paylaşıldığı Shıba ınu dergisinin 11. sayısında test işlemleri ile ilgili detaylar paylaşıldı. Ayrıntılı bilgiye aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

https://news.shib.io/article/65af39bc316e3f0001a9cb5d

Açıklamaya göre, otomatik yakma girişimi, ağın ekonomik modelini güçlendirmede önemli bir rol oynamayı amaçlayan dönüştürücü bir özelliktir. Bu çaba, SHIB token arzını stratejik olarak azaltacak ve potansiyel olarak Shiba Inu'nun değerini artıracak.

Manuel Yakım Oranları Ne Seviyede

Shıba ınu şimdiye kadar manuel yakım sistemleri ile şimdiye kadar toplamda 476.000 USDT seviyesinde shıba ınu tokeni tamamen yok etmeyi başardı. Son 24 saat içerisinde mauel yakım oranlarında %26 oranında bir yükseliş görünürken manuel olarak 14,185,112 $Shıb token piyasadan silinmiş durumda. 581,251,992,356,678 adet shıba ise halen dolaşımda bulunmaktadır.

Paylaş :

Forumdan Konular

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024 Pr@Team Bölümü : Partnership Program Kartı Special Bölümü : Lambo for a Hamster Kartı ( New Kart ) Special Bölümü : Web3 Academy Launch Kartı ( New Kart )
Devamını Oku

Hamster Kombat Kombo

Hamster Kombat Kombo için bundan sonra ayrı konu acmayalım lütfen. Kombolari bu konu altina cevap olarak atabilirsiniz. ( Yeni kelime bulmaca dahil)
Devamını Oku

Fareler Dünyayı İstila Etti :)

Bu yukarıda görmüş olduğunuz kucaklarını açmış şekilde gülümseyen sevimli fare tüm dünyayı esiri altına almaya kendi adamış vaziyette :) Hamster combat telegram üzerinden katılım sağlanan ve oynanan çevrim içi bir oyundur. Oyunda kullanıcılar bir ceo olarak borsalarını
Devamını Oku

Satoshiturk Kurban Bayramı Yarışması

Satoshiturk 'un değerli kullanıcıları forumumuza ait sosyal medya hesaplarının gelişmesi ve daha çok kişiye ulaşabilmenin ana amaç olduğu yeni yarışmamız ile karşınızdayız. Yarışma 03/06/2024 saat:00.00 ile 24/06/2024 saat23.59 tarihleri arasında gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olacaktır. Yarışma sonucunda ödül almaya hak kazanan kullanı
Devamını Oku

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini Yapay zekaya göre Şampiyonlar Ligi Finali'ni yüzde 60 ihtimalle Real Madrid normal sürede kazanacak. Borussia Dortmund'un kupaya ulaşma oranı ise yüzde 18. Maçın uzama ihtimali nin Dortmund un kazanma ihtimalinden daha yüksek Ancak Daha Önceden Yapay Zekanın 2024 yılında Ku
Devamını Oku

Euro 2024 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Satoshi Türk forumunda, hakkında bilgi alabileceğimiz, güncel durumu takip edebileceğimiz ya da görüş ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olmadığını fark ettim. Bu konuyu da bu sebeple açıyorum
Devamını Oku

Ücretsiz King Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak King Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size öze
Devamını Oku

Kodlama ile Presale ve Airdrop Yaratma

Merhabalar. Sizin en son token yaratma ile ilgili videonuz gibi presale ve airdrop yaratmak için de bir videonuz olsa harika olurdu. Techaddict diye biri youtube videoları yapmış fakat yeterince detaylı değil benim gibi kodlama bilmeyenler için. Kendi siteme istediğim tarzda bunları ekleyebilmek isterdim. :)
Devamını Oku

Ücretsiz Ace Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak Ace Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size özel
Devamını Oku

Türkiye'de Kripto Paralar Vergilendirilecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kripto paralarla ilgili yasa teklifinin görüşüldüğü süreçte, farklı partiler arasında kripto paralardan elde edilecek gelirlerin vergilendirilmesi konusunda anlaşma sağlandı. Sözcü gazetesinden Erdoğan Süzer'in haberine göre, CHP, İYİ Parti,
Devamını Oku

Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

İlginizi Çekebilir