Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

DİKKAT!!! FTX ve Celsius Portföyündeki 3 Altcoini Borsalara Aktardı.

DİKKAT!!! FTX ve Celsius Portföyündeki 3 Altcoini Borsalara Aktardı.
Okuma süresi : 2 dakika

Yaşadığı büyük çöküş ile yatırımcılarına ciddi zararlar veren iki şirket portföylerinde yer alan kripto varlıklarını borsalara aktarmaya devam ediyor. İflas ve tasviye sürecinde olan FTX ve Celsius zaman zaman ellerinde bulunan varlıkları borsalara aktararak nakte dönüştürmeye devam ediyor. FTX yaptığı son açıklama ile çöküş dönemindeki değerden kullanıcılarına ödemeleri yapacağını açıklamıştı. Ancak kullanıcılar kripto varlıklarını geri almak yada bugünki değerinden almak istediklerini belirtmişlerdi.

FTX ve Celsius cüzdanlarını takip eden spotonchain platformu tarafından yapılan açıklamaya göre FTX ve Celsius varlıklarında bulunan Wrapped Bitcoin (WBTC), Etherum (ETH) ve Polygon (MATIC) coinleri borsalara taşıdı.

Celsius ve FTX Cüzdanlarındaki Bu 3 Altcoini Borsalara Taşıyor.

Celsius ve FTX cüzdanlarında bulunan ve toplam değeri 43 milyon dolar olan WBTC, Etherum, ve Matıc coinleri başta Binance borsası olmak üzere farklı platformlara taşıyor. Spotonchiane göre son 24 saat içerisinde Celsius ve FTX cüzdanlarından büyük verilere sahip işlemler gerçekleştirildiği kaydedildi. 

İflas tasvisyesini hızlandırmk isteyen Celsius 34,09 Milyon Matic coin trasferi ile yaklaşık işlem değeri 26 milyon dolar olan bu işlem binance borsası üzerinden gerçekleştirilmiş spot onchain tarafından yapılan açıklamada ise Matic işlemi için 0,784 USDT ortamala ile işlem gerçekleştirilmiştir.

Aynı zamanlarda FTX/Almeda cüzdanlarından ise ETH ve WBTC trasferleri gerçekleştirildi. Kuruma ait cüzdanlardan 8,6 Milyon dolar değerinde 207 WBTC ve 2,85 Milyon dolar değerinde 1150 ETH kurum tarafından Wintermute platformuna taşınmış. Bunun yanında FTX/Almeda cüzdanlarında bulunan 5,6 milyon dolar değerinde 135 WBTC ise binance hesabına taşınmıştır. Bu işlemler FTX ve Celsius tarafından ciddi manada satış işlemlerinin geleceğine işaret etmektedir. 

Celsius ve FTX cüzdanlarından en son 9 Ocak tarihinde de başta Binance ve Coinbase hesaplarına olmak üzere merkezi borsalara ciddi manada işlemler gerçekleştirilmişti. Bunun yanında Celsius geri alım startejisi kapsamında halen varlıkları arasında 1,28 milyar dolar değerinde ETH varlığı bulundurmaktadır.

 

Blockchain dünyasında meydana gelen son dakika gelişmeleri teknik analizler ve yatırımcıların yorumlarına satoshiturk.com forumlarında ualaşabilirsiniz. Bunun yanında kripto ve blockchain alanında eğitimler ve gelişmeler için Youtube, Twiter ve Telegram sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş :

Forumdan Konular

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024 Pr@Team Bölümü : Partnership Program Kartı Special Bölümü : Lambo for a Hamster Kartı ( New Kart ) Special Bölümü : Web3 Academy Launch Kartı ( New Kart )
Devamını Oku

Hamster Kombat Kombo

Hamster Kombat Kombo için bundan sonra ayrı konu acmayalım lütfen. Kombolari bu konu altina cevap olarak atabilirsiniz. ( Yeni kelime bulmaca dahil)
Devamını Oku

Fareler Dünyayı İstila Etti :)

Bu yukarıda görmüş olduğunuz kucaklarını açmış şekilde gülümseyen sevimli fare tüm dünyayı esiri altına almaya kendi adamış vaziyette :) Hamster combat telegram üzerinden katılım sağlanan ve oynanan çevrim içi bir oyundur. Oyunda kullanıcılar bir ceo olarak borsalarını
Devamını Oku

Satoshiturk Kurban Bayramı Yarışması

Satoshiturk 'un değerli kullanıcıları forumumuza ait sosyal medya hesaplarının gelişmesi ve daha çok kişiye ulaşabilmenin ana amaç olduğu yeni yarışmamız ile karşınızdayız. Yarışma 03/06/2024 saat:00.00 ile 24/06/2024 saat23.59 tarihleri arasında gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olacaktır. Yarışma sonucunda ödül almaya hak kazanan kullanı
Devamını Oku

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini Yapay zekaya göre Şampiyonlar Ligi Finali'ni yüzde 60 ihtimalle Real Madrid normal sürede kazanacak. Borussia Dortmund'un kupaya ulaşma oranı ise yüzde 18. Maçın uzama ihtimali nin Dortmund un kazanma ihtimalinden daha yüksek Ancak Daha Önceden Yapay Zekanın 2024 yılında Ku
Devamını Oku

Euro 2024 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Satoshi Türk forumunda, hakkında bilgi alabileceğimiz, güncel durumu takip edebileceğimiz ya da görüş ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olmadığını fark ettim. Bu konuyu da bu sebeple açıyorum
Devamını Oku

Ücretsiz King Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak King Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size öze
Devamını Oku

Kodlama ile Presale ve Airdrop Yaratma

Merhabalar. Sizin en son token yaratma ile ilgili videonuz gibi presale ve airdrop yaratmak için de bir videonuz olsa harika olurdu. Techaddict diye biri youtube videoları yapmış fakat yeterince detaylı değil benim gibi kodlama bilmeyenler için. Kendi siteme istediğim tarzda bunları ekleyebilmek isterdim. :)
Devamını Oku

Ücretsiz Ace Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak Ace Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size özel
Devamını Oku

Türkiye'de Kripto Paralar Vergilendirilecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kripto paralarla ilgili yasa teklifinin görüşüldüğü süreçte, farklı partiler arasında kripto paralardan elde edilecek gelirlerin vergilendirilmesi konusunda anlaşma sağlandı. Sözcü gazetesinden Erdoğan Süzer'in haberine göre, CHP, İYİ Parti,
Devamını Oku

Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

İlginizi Çekebilir