Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

1.1 Milyon Kripto Para Cüzdanı Artık Boş

Gknacr

Yüzbaşı
panik satışları.jpg

Son hafta Bitcoin'in yaşadığı ve tüm kripto paralara yaşattığı kâbus, eski yatırımcıların bir kısmına, yeni yatırımcıların ise büyük çoğunluğuna panik yaşattı.
Yaşanan bu büyük paniğin ardından panik satışları peş peşe geldi ve zaten yanmakta olan piyasaya benzin dökülmüş oldu. Kripto paralar ile ilgili veriler sağlayan Glassnode şirketi yaşanan bu paniğin rakamsal değerini paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yaşanılan panik havasında 1.1 milyon cüzdan sahibi, cüzdanında bulunan coinlerin tamamını sattı. Yapılan panik satışlarının çoğunun yeni yatırımcılar tarafından yapıldığı düşünülüyor.

Ben portföyümde bulunan coinlerden 3 tanesini aldığım fiyatın üstünde bir seviyede satarak, alım-satım fırsatlarını kolladım. Bu zaman aralığında %10 ile %20 arasında iniş-çıkışlar gösteren coinleri grafik değerlendirmesi yaparak kâr elde etmeyi başardım. Tabi terste kalmakta vardı ama ''Bakalım şans yüzüme gülecek mi?'' dedim :)

Peki bu yangın esnasında siz neler yaptınız? Panik satışı yapan oldu mu? Yoksa bu yangını fırsata çevirerek küçükte olsa kazanç sağlamayı başardınız mı?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,264
Kullanıcılar
6,692
Son üye
none
Geri