Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

1 Ayda Ne Kadarlık İnternet Harcıyorsunuz?

WhatsApp Image 2021-01-09 at 21.19.38.jpeg

Hep kripto paralardan konuşmak olmaz diyerek böyle bir konu açmak istedim. 1 Ay içerisinde ne kadarlık internet kullanıyorsunuz? Ben ortalama 300 GB kullanıyorum diyebilirim. Bugüne kadar ki rekorum 1.2 TB O zamanlarda da Stok fotoğraf sitelerine sürekli olarak fotoğraf yüklüyordum. Bir çekimin minimum 100-150 fotoğraftan oluşuyordu ve 3 ajans ile çalışıyordum. Her bir dosya boyutu minimum 15-20 MB civarındaydı. Hesabı siz yapın :) Şu an arada vakit bulursam Netflix'ten film dizi izliyorum. Arada da sosyal medya falan. Ağırlıklı olarak da bu forum.

Hiç bir fikrim yok. 1 hafta öncesine kadar ayda 20 gb harcıyordum. Mobil internet üzerinden bağlanıyordum. Nihayet internetim bağlandı eve. 1 haftada ev ahalisiyle birlikte baya harcamışızdır. günde 20 gb gidiyordur sanırım. Ben önceleri ayda 20 gb ile iyi idare etmişim. :)

benim internet kullanım ortalam 50-60 gb kullanıyorum siz baya fazla kullanıyorsunuz :D peki sizin upload hızlarınız ile fiyatları yazarmısınız yeni internet almak istiyorum

benim internet kullanım ortalam 50-60 gb kullanıyorum siz baya fazla kullanıyorsunuz :D peki sizin upload hızlarınız ile fiyatları yazarmısınız yeni internet almak istiyorum
Ev interneti TTNET kullanıyorum, 35mbps paket için aylık 120 TL ödüyorum. Genelde 30-32 mbps arası download, 6-8 mbps arası upload hızı alıyorum. Mobilde de yine Türk Telekom kullanıyorum, 30 TL ödüyorum, normalde 10 GB internet var (download ve upload paralel bir şekilde 60-80 mbps geliyor), sil süpürlerle ayda 15 GB civarı oluyor.

değişiyor bazen 5 gb bazen 1 tb ve üstü
ortalama 600 gb

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,233
Kullanıcılar
6,698
Son üye
EFECEV97