Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

1 Milyon TL'lik GAL Token Yakıldı

gal token.jpg

Socios platformu üzerinden işlem görmeye başlayan Galatasaray'ın GAL Token'ın, Fenerbahçe derbisinden alınan 1- 0'lık sonuç sonrası 1 milyon lira değerindeki 25 bin adedi yakılarak dolaşımdan çıkarıldı. Socios platformu tarafından karşılaşma öncesinde gol başı 5 bin, galibiyete 10 bin ve bu derbiye ek 10 bin GAL token yakılacağını vadetmişti.

Yakma işleminde, token erişilemeyen bir adrese gönderilerek tamamen kullanımdan çıkarılmış oluyor. Bu uygulama piyasada birçok kripto para tarafından da aktif olarak kullanılmaktadır.

Dün Chiliz'de görmüştüm bunu ama total supply 10 milyon tane, max supply belli değil. Yani bildiğim kadarıyla kafalarına göre istedikleri kadar basabiliyorlar coinden. Yanlış bilmiyorsam Socios ve Chiliz'in fan token yakma işlemi hiçbir işlevi olmayan bir hareket.

Dün Chiliz'de görmüştüm bunu ama total supply 10 milyon tane, max supply belli değil. Yani bildiğim kadarıyla kafalarına göre istedikleri kadar basabiliyorlar coinden. Yanlış bilmiyorsam Socios ve Chiliz'in fan token yakma işlemi hiçbir işlevi olmayan bir hareket.
yarın öbürgün yeni bir dağıtım için 10m daha bastık diyebilirler haklısın hocam. ama şu an fiyatını yükseltmeye çalışıyorlar. Yükseleceği düşünülmeyen şeye yatırımda olmuyor haliyle. Anca fanatik taraftar olayı ile kalıyor.

yarın öbürgün yeni bir dağıtım için 10m daha bastık diyebilirler haklısın hocam. ama şu an fiyatını yükseltmeye çalışıyorlar. Yükseleceği düşünülmeyen şeye yatırımda olmuyor haliyle. Anca fanatik taraftar olayı ile kalıyor.
Perşembe günü Milan token piyasaya açılıyor. 10.000 tane Chiliz aldım tamamıyla $ACM alıp her %15 yükselişte bir miktarını satacağım bakalım, diğer tüm fan tokenlarda olduğu gibi pump bekliyorum. :) Ytd.

Biz fenerbahçeli adamız GS tokeniyle işimiz olmaz :D
Ben de Fenerbahçeliyim, %10 düşüş yaşarsa 2.000 TL'lik $GAL alacağım. :) Paribu'nun atacağı ve Galatasaray'ın retweetleyeceği bir tweete bakar. Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,693
Son üye
sercimcim
Geri