Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

1000 Yatırımlar Holding (BINHO) Kaç Tavan Yapar?

1699685784467.jpeg

Kısa süre önce SPK tarafından halka arz edileceği açıklanan 1000 Yatırım Holding ile ilgili halka arz bilgilerine aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Halka arzlara ilginin azaldığı bu günlerde sizce 1000 Yatırım Holding Kaç Tavan Yapar?

Tüm bunların yanında en çok merak edilen şeylerden biri de vereceği lot sayısı. Genelde 2.5 milyonun üzerinde katılık olsa da son halka arzda bu durum biraz bozuldu. İlgi azaldı şeklinde yorumlanan bu durum nedeniyle lot sayısı tahminlerde farklı olabilir.

Sizce 1000 Yatırım Holding Kaç Lot Verir?

Toplam lot sayısı az tarkim benzetmesi gibi görüp millet çok yüklenecek buna maksimum 2-3 lot verir tabg da bana 8 eşime 9 lot verdi buda 2 ile 3 arası dağıtır milletin elinde az lot olunca satışlar az olur aslında durum sabit sen satmazsan yükselir ama biz bu işi beceremiyoruz küçük yatırımcı için buradan gelen para iyi bir para gibi fatura ödeme aracı olarak görüyorlar o yüzden millet fazla beklemiyor garantide 6-7 gün arası çıkıyor

Toplam lot sayısı az tarkim benzetmesi gibi görüp millet çok yüklenecek buna maksimum 2-3 lot verir tabg da bana 8 eşime 9 lot verdi buda 2 ile 3 arası dağıtır milletin elinde az lot olunca satışlar az olur aslında durum sabit sen satmazsan yükselir ama biz bu işi beceremiyoruz küçük yatırımcı için buradan gelen para iyi bir para gibi fatura ödeme aracı olarak görüyorlar o yüzden millet fazla beklemiyor garantide 6-7 gün arası çıkıyor
Şu ara kimsenin lot sayısına bakacağını düşünmüyorum. Halka arzlarin durumları belli. Eski tavanlar kalmadı. Yine 7 tavan yolcularim

Borsaya açılacak kalıpta mi hocam bu şirket. 2022 yılında kurulmuş. Adını duymadığım 5 şirket var bünyesinde. O kadar
Genelde yazılım ve teknoloji alanında şirketlere sahip aslında token çıkartmalarını bekliyordum binbin için kullanılabilir olurdu ama borsaya girmeyi seçmişler ben olsam üzerine birde token çıkartırdım parayı vurmak için iyi olurdu🤑

Genelde yazılım ve teknoloji alanında şirketlere sahip aslında token çıkartmalarını bekliyordum binbin için kullanılabilir olurdu ama borsaya girmeyi seçmişler ben olsam üzerine birde token çıkartırdım parayı vurmak için iyi olurdu🤑
Gelecek açısından çok önemli şirket türleri ama bir basarilari ya da piyasada bilinirlikleri yok hocam. Sorun orada. Tarkim için Gübretaş vardı mesela

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,196
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri