Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

“10x Yapacak!”: İşte Usta Trader’a Göre, Ekim Ayında Patlayacak 3 Altcoin

Featured-Image-GRS-pump-2-e1552387424630-1.jpg

DataDash kurucusu ve popüler kripto analisti Nicholas Merten, Ekim ayında üç altcoin’de daha büyük pozisyonlar oluşturmayı düşünüyor. Nicholas Merten, bu altcoin’lerin Ekim ayında güçlü yükseleceğine inanıyor.

Nicholas Merten: UNI altcoin’inden daha fazla satın almak istiyorum!
CoinGecko’ya göre, başarılı kripto analisti Nicholas Merten’in listesinde ilk sırada, 16 Eylül’deki lansmanından sonraki günler içinde yaklaşık 8,40 dolara kadar yükselen yeni Uniswap protokol yönetim tokeni UNI var.


cryptocurrency-altcoin-bull-market-shutterstock_1141573424-scaled-1.jpg

Nicholas Merten, halihazırda bir UNI‘ye sahip olduğunu, ancak token önemli ölçüde geri çekildiği için daha fazlasını satın almak istediğini belirtiyor. Ayrıca analist, merkezi olmayan ticaret platformunun sağladığı faydalara inandığını ve projeye güvendiğini söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BURADAKİ KİLİT NOKTAM UNİSWAP’IN MUHTEMELEN TEMELDE EN KULLANIŞLI, KULLANILAN VE DEĞERLİ DEFİ PROTOKOLÜ OLMASIDIR. TOPLAM KİLİTLENEN DEĞERE BİR GÖZ ATARSAK… EN BÜYÜK DEFİ PROTOKOLÜDÜR.

Analistin Ekim’de patlayacağına inandığı diğer altcoin OmiseGO (OMG)!
Analistin listesinde ikinci sırada, Ethereum (ETH) için gözetim dışı, ikinci katman ölçeklendirme çözümü olan OmiseGO (OMG) yer alıyor. Kripto etkileyicisi, OMG’nin Ethereum Blockchain’inde hızla yükselen işlem maliyetleri sorununu ele almaya hazır olduğunu belirtiyor. Nicholas Merten ayrıca neden OMG’de bir pozisyon oluşturduğunu da açıklıyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

HEPİNİZİN MUHTEMELEN BİLDİĞİ GİBİ, TETHER BU VAKADA OMİSEGO İLE BİR ORTAKLIK KURDUĞUNU DUYURMUŞTU. TETHER’I OMİSEGO’YA TAŞIMA VE SADECE ETHEREUM ANA AĞINDAKİ ÜCRETLERİ DÜŞÜRMEK İÇİN DEĞİL, AYNI ZAMANDA İKİNCİ KATMANI KULLANAN KİŞİLERE DAHA DÜŞÜK FİYATLARA SAHİP OLMA FIRSATI VERMEK İÇİN BU ZİNCİR İÇİ TALEBİN BİR KISMINI ORTADAN KALDIRMAYA İZİN VERMEYE BAŞLADILAR.

shutterstock_1049741612.jpg


Nicholas Merten: Ampleforth (AMPL) güçlü yükselecek altcoin’lerden biri!
Teknik açıdan Nicholas Merten, OMG/BTC paritesinin devasa bir 10 kat getiri sağlayacak konumda olduğunu söylüyor. Analistin son seçimi Ampleforth (AMPL), fiyat-arz dengesini sağlamayı amaçlayan yeni bir kripto para türü. Teknik incelemesine göre, AMPL’nin arzı, token fiyatına göre her 24 saatte bir yeniden satışa gidiyor.

AMPL 1 doların üzerinde işlem yaparsa, arz genişler ve kullanıcılar daha fazla token alır ve AMPL 1 doların altında işlem yaparsa tedarik sözleşmeleri ve kullanıcılar token kaybeder. Nicholas Merten, AMPL’de “makul büyüklükte bir pozisyona” sahip olduğunu ve bunu önümüzdeki birkaç ay içinde yükselişe geçen bir oyun olarak gördüğünü söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BURADA FİYATI ANALİZ EDERKEN, BU DESTEK HATTINDA ÜÇÜNCÜ KEZ BURADA TEST ETMEYE ÇOK YAKLAŞMIŞ OLMAMIZ HOŞUMA GİDİYOR… BURADA ÜÇÜNCÜ KEZ BİR CAZİBE, GENELLİKLE BU DURUMDA, DESTEK SAĞLAMAK, BURADA BİR TOPARLANMA ELDE ETMEK VE BUNLARDAN BAZILARINI ALMAK… YENİDEN POZİTİF SATIŞ GÜNLERİ…
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst