Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

11M CHZ Yakıldı !

Madrid manchester ve milan dan takımlar hocam. Real madrid de var atletico madrid de. Manchester city de United da, milan yazması direk biraz saçma olmuş. Ama her şehirde sadece birinci liglerinde değil bir sürü ligin takımları var. Hüsrana uğramayın diye söylüyorum.
Blue Manchester diyor hocam United gelmesi saçma olmaz mı şey gibi düşündüm PES oyununda takımlarla anlaşma yapamayınca isim telif hakkından dolayı city nin adı Blue Man diye geçiyordu takımlarla daha ciddi bir anlaşma olmadığı için isim teliflerinden böyle adlar konulduğunu düşünüyorum.

Madrid manchester ve milan dan takımlar hocam. Real madrid de var atletico madrid de. Manchester city de United da, milan yazması direk biraz saçma olmuş. Ama her şehirde sadece birinci liglerinde değil bir sürü ligin takımları var. Hüsrana uğramayın diye söylüyorum.
Hocam The Galacticos, Los Galacticos'tan geliyor yani Real Madrid. Blue Manchester da Manchester City oluyor zira Red olsa United olurdu. :)

Blue Manchester diyor hocam United gelmesi saçma olmaz mı şey gibi düşündüm PES oyununda takımlarla anlaşma yapamayınca isim telif hakkından dolayı city nin adı Blue Man diye geçiyordu takımlarla daha ciddi bir anlaşma olmadığı için isim teliflerinden böyle adlar konulduğunu düşünüyorum.
İnşallah dediğin gibidir abicim. Bu arada sana notum olsun. Chz yatırımı mı çekiyorum :) @kwon hariç YTD :)

Saat 1 de yayın açacak seo su bakalım neler diyecek bende tetherdayım şuan abi CHZ düşsede alsam diye bekliyorum hayırlısı olsun bakalım (y) :)
İyi bakalım abicim. Chz iyi başladı da, o kadar tokenı şişirip patlattılar. Millet uyuz oldu. Şikayetler diz boyu. Binance ile de sorunlar var sanırım.

Ben @sahinadm hocama uyup CHZ yi Dot a geçireceğim. Tabi ki bu toplam Yatırımımın sadece %5 i oluyor. Bayrak gördüm orada :) YTD

İyi bakalım abicim. Chz iyi başladı da, o kadar tokenı şişirip patlattılar. Millet uyuz oldu. Şikayetler diz boyu. Binance ile de sorunlar var sanırım.

Ben @sahinadm hocama uyup CHZ yi Dot a geçireceğim. Tabi ki bu toplam Yatırımımın sadece %5 i oluyor. Bayrak gördüm orada :) YTD
dün @sahinadm xpr grafigini takip etsem güzel kazanç vardı Dot tahmini varsa onun linkini atabilir misin abi .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,255
Kullanıcılar
6,718
Son üye
youyou
Geri