Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi 12 Kelime Güvenliği: Deneme Yanılma Yöntemiyle Kırılabilir mi?

Hocam bu işlemleri yaparken tek şaşırdığım şey, Windows kullanıyor olmanız. 😁
Windows mu o nereden çıktı disklerin içerisinde vmware vmd diskler var asla win kullanmam.
blockchain eğitim videolarını hiç incelemedin sanırım çalışma ortamı hep linuxtur bende :)

Son düzenleme:
Windows mu o nereden çıktı disklerin içerisinde vmware vmd diskler var asla win kullanmam.
blockchain eğitim videolarını hiç incelemedin sanırım çalışma ortamı hep linuxtur bende :)
O videolardan dolayı şaşırmıştım hocam. Tabii hangi Linux, hangi sürüm/pack olduğunu da söylerseniz, çok daha makbule geçer. 😁

Debian denedim, hiç sevmedim. Ubuntu denedim, onu da stabil kullanamadım. Hep hatalar aldım.

Ne kullansam ki? PC biraz eskicene. 8 ram, 3.60 AMD işlemci, DDR5, 2 GB AMD ekran kartı. TPM 2 desteği yok anakartta.

Aşağıda özelliklerini belirttiğim pc ile yaptım bu sonuçları,
diski bilerek bold işaretledim okuma yazma hızı çok önemli bu konuda, okuma ve yazma hızı 7000MB/S
Curl ile yapamazsınız, RPC ile hiç yapamazsınız, bu gibi bilgileri forumda paylaşmıyorum umarım anlyış gösterirsiniz.
Fakat resimden analaşılacağı üzere ben her şeyi localde yapıyorum.

12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K 3.20 GHz
64,0 GB (kullanılabilir: 63,7 GB)

KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD - 7000MB/S - C ve D sürücü KC3000
Ekli dosyayı görüntüle 17106
pyhton ile geliştirdiğim bir kod ile saniyede 550 sorgu civarı yapabildim. eğer sorun olmayacaksa hatta paylaşabilirim :) tron api ve ether api üzerinden 20 şer adet api key aldım. Pyhton ile 12 kelimeden adres üretip üretilen adresin walletini ekrana bastım gelen sonucu api ye göndererek bakiyeyi aldım. free apiler ile günlük 100k sorgu atabiliyordum her birinden 20x api key ile 2 milyon üstüne çıkıyordum. ama oldukça yavaş çalışmasından ötürü ve 2*256 gibi büyük bir şifrelemede bakiyeli wallet bulmanın zorlugundan ötürü pes ettim. Etik sorun olmayacaksa kodları verebilirim :)

Bilgileri paylaşmayın hocam 800$ 1 aylık üyelik satıyorlar telegramda grubun ismi "Software Developer " 121k abonesi var. Belki scam belki değil belki ilerde tekrardan farklı bir program yazarak deneme yapacağım ama.

Kodlarınızı programlama bölümünde paylaşabilirsiniz, sorun olmaz, fakat deneme yaptığınız yöntem aşırı yavaş, ayrıca bu gibi işlemler için go lang idealdir python tavsiye etmiyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri