Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

1INCH teknik analizi

Screenshot_20210208-205118_TradingView.jpg

Merhabalar
Bugün 1INCH grafiği gözüme takıldı
Binance de listelendikten sonra hızla yükselen koin , daha sonrasında bir düzeltme yaparak 4.54 e gerilemiştir, daha önce defalarca retest yaptığı destek noktasından güç alarak, tekrar yükseliş trendine gireceğini yada girdiğini düşünüyorum, trend çizgisini takip ettiği takdirde kendisini tekrar 6 usdt nin üzerine atacaktır. YTD

Güzel bilgi bu gibi paylaşımların devamını diliyorum hocam.

Bu arada TRX ile ilgili bir analiz şansınız var mı @sahinadm hocam sende bir paylaşım yaparsan müsait zamanında çok makbule geçer...

Bu arada TRX ile ilgili bir analiz şansınız var mı @sahinadm hocam sende bir paylaşım yaparsan müsait zamanında çok makbule geçer...
#trx 0.042 cente kadar önü açık fakat daha önce o noktada bir dirençle karşılaşıp geri dönmüş olup aynı senaryo tekrarlana bilir, sistematik yükselişini sürdürüyor, görünen destek çizgisinin altına düşmediği sürece aynı hız ve aynı yönde trende devam edecektir, fakat bitcoinin hızlı yükselip düşüşe geçmesi söz konusu olursa trendi etkileye bilir, takip etmek lazım
Screenshot_20210208-213223_TradingView.jpg

Son düzenleme:
İsterük isterük Graph'ı da isterük. Hocam, bir de Graph'a göz atsan diyorum. 1 dolar direncini kıramadı bir türlü. Çıkıp çıkıp geri düşüyor.
Adamı mesaiye bıraktırdınız bu gece. :)

#trx 0.042 cente kadar önü açık fakat daha önce o noktada bir dirençle karşılaşıp geri dönmüş olup aynı senaryo tekrarlana bilir, sistematik yükselişini sürdürüyor, görünen destek çizgisinin altına düşmediği sürece aynı hız ve aynı yönde trende devam edecektir, fakat bitcoinin hızlı yükselip düşüşe geçmesi söz konusu olursa trendi etkileye bilir, takip etmek lazımEkli dosyayı görüntüle 2277
Teşekkürler sizden analiz istemeden önce tahmin etmiştim olabilecekleri bende analiz çalışıyorum yada çalışmaya çalışıyorum diyelim.
0.2765 'te analiz istedim sizden şuan 0.3160'a çıktı TRY olarak konuşuyorum bu arada
buraya geleceğini tahmin ettim ama emin olamadım.

Bir saniye. Sen analizi TRX için mi istedin? Ben 1INCH için istesin sandım. Gittim onu yaptım. :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,225
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Noyan
Geri