Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

2020’nin Yıldızı Olan Altcoin Sert Çakılabilir!

sharp-fall-16-9-scaled.jpg

Yearn.Finance (YFI), hem kıt 30.000 tokenlik arzı hem de mucizevi fiyatının 1 BTC’nin üzerine çıkması nedeniyle 2020’nin en çok konuşulan altcoin’lerden biri. Bununla birlikte popüler analist Tony Spilotro’a göre, Bitcoin ve kripto piyasasının geri kalanı düşerse DeFi tokeni de 15.000 dolara veya daha düşük seviyelere kayabilir.

Tony Spilotro: Bitcoin düşerse, Ethereum ve altcoin’lerde ciddi bir erime olabilir!
Tüm kripto para birimleri, şu anda Bitcoin ve Ethereum’daki eğilime bağlı olarak konsolidasyon modunda yer alıyor. Bitcoin, şimdiye kadarki en uzun süre boyunca 10.000 doların üzerinde güçlü kaldı. Ancak kripto para, 2019 zirvesinden daha yüksek bir zirve yapamadı. Piyasanın üzerindeki düşüş riski, DeFi trendinin yükselişini söndürebilecek kara bir bulut olarak kalıyor.
yearn.finance-yfi-750x343-1.pngDeFi piyasasındaki büyüme, kripto paraların ayı piyasasının düşük seviyelerinden ve hatta Kara Perşembe katliamından yükselmesine yardımcı olan şeydir. Yearn.Finance (YFI) gibi altcoin’ler, diğer büyük kripto varlıklarını kolayca geride bıraktı. YFI sıfırdan, en üst sıradaki kripto para birimlerinden ve piyasadaki en baskın varlık olan Bitcoin’den bile çok daha değerli hale geldi. Ancak piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi Bitcoin, daha da düşmeye karar verirse Tony Spilotro’a göre, YFI sert çakılabilir.

Ünlü analist: YFI fiyatı, 15.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye kayabilir
Bitcoin fiyatı, kripto piyasasının geri kalanını aşağı çekiyor. Bu nedenle Tony Spilotro’a göre, Yearn.Finance ve diğer altcoin’ler sert düşmelerine neden olacak bir baş ve omuzlar grafik modelini tamamlayabilir. Bu model analiste göre, YFI fiyatını 15.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye geri gönderecek. Ancak bu durum analiste göre, yalnızca Bitcoin düşerse gerçekleşecek.

sdft-1.jpg


Tony Spilotro’a göre, model tam olarak gerçekleşirse Yearn.Finance, mevcut fiyatlardan yüzde 50 oranında çakılacak. Bununla birlikte yukarıda resmedildiği gibi, modelde sağ omuz şu anda eksik ve ayılardan aşağı doğru daha fazla satış baskısı olması gerekecek. Ancak şimdiden böylesine önemli bir düşüşün ardından ne olacağı konusunda hiçbir şey söylenemez. Bu nedenle analistlere göre, şu anda kripto parada ticaret yapmak tehlikeli.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,550
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst