Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

25. mesaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cüzdan menüsünden ''Adres Oluştur'' butonuna tıklayın ve cüzdan oluşturun. Daha sonra hak ettiğiniz kazançlar hesabınızda görülecektir.

Bende 25. Mesajımı attım ama hiç bi şey aktif olmadı senin sorununu çöziyim 50 kelimeden sonra bitcoin veriyor ama şöyle düşünme 50 kelimeden sonra yazdıklarında değil 50 kelimeden sonra o 50 kelimede dahil veriyor

Cüzdan menüsünden ''Adres Oluştur'' butonuna tıklayın ve cüzdan oluşturun. Daha sonra hak ettiğiniz kazançlar hesabınızda görülecektir.
Sanırım benim gözlerde bir problem var. Adres oluştur diye bir seçenek göremiyorum.

Selamlar 25 mesaj işlemini yaptım. Profil fotoğrafım da tamam fakat açtığım konularda bir gelir geldiğini göremiyorum. Cüzdan kısmında aktifleştirme diyorlar ama herhangi bir aktifleştirme göremedim. Yardımcı olur musunuz?
Kazanç elde etmeye başlamışsınız hocam, 3 satoshiniz var.

Yazılı anlatıldı.
Videolu anlatıldı.
Bu şekilde mesajlar ile sitemize değil faydalı kendinize dahi faydalı olamazsınız.
amaç belli öğren anlat kazan kazandır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri