Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

3’ten Fazla Tahmini Doğru Çıkan Analist: Bu Seviyelere Gidiyoruz

Kryptomarkt-Crash-Bitcoin-BTC-uberrascht.jpg

Bitcoin’in ağ metrikleri boğa belirtileri göstermeye devam ediyor. On-chain veri sağlayıcısı Coin Metrics’e göre, BTC aktif adreslerinin sayısı iki yıldan fazla bir süredir görülmeyen bir seviyeye yükseldi. Peki bu gelişme neyin habercesi? Bitcoin’in sıradaki adımı hangi seviyeye olacak?

1.jpeg

Bitcoin’in aktif adres sayısı 1,14 milyona fırladı
Kripto varlık yönetimi firması Ikigai Fund’da yönetici olan Hans Hauge, yıllar içinde BTC aktif adres sayısının sürekli arttığını gösteren bir Coin Metrics grafiğini yayınladı. Hans Hauge konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


BİTCOİN‘İN KARMAŞIK OLMASI GEREKMİYOR. ARZ SINIRLANDI VE KULLANICI SAYISI TÜM BU ZAMAN BOYUNCA KATLANARAK ARTIYOR.
Analistler, bir kripto varlığının benimsenme oranını ölçmek için aktif adresler metriğini kullanır. Metrik, kripto paranın göndericisi veya alıcısı olarak ağda etkin olan benzersiz adreslerin sayısını ifade eder. 25 Eylül’de, BTC’in aktif adres sayısı 2017 boğa piyasasından bu yana en yüksek seviye olan 1,14 milyona fırladı.
2-1.png


Michaël van de Poppe: Bitcoin sıradaki adımıyla 10.000 doları kıracak!
Kullanıcı aktivitesindeki büyüme, Bitcoin boğalar için kilit bir seviye etrafında ticaret yapmaya devam ettikçe ortaya çıkıyor. Lider kripto para birimi, kritik seviyelerle ticaret yapaken kripto stratejisti ve trader Bitcoin Jack, BTC’nin önceki direnci desteğe dönüştürdüğünü belirtti.

BTC uzun vadeli zaman diliminde yükseliş eğilimi gösterirken, bazı analistler Bitcoin’in kısa vadede bir adım daha aşağıya ineceğine inanıyor. Yeni analizinde usta analist Michaël van de Poppe, Bitcoin’in büyük olasılıkla kısa vadede 10.000 doları kıracağını söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


DAHA DÜŞÜK YÜKSEKLER VE DAHA DÜŞÜK DİPLER YAPTIĞIMIZA GÖRE, BU YAPIDAN SONRA BU DÜŞÜK SEVİYEYİ KIRMAMIZ ÇOK MUHTEMEL VE DAHA SONRA PİYASALARDA BU DÜZELTMENİN SONUNU ONAYLAMAK İÇİN 9.600 DOLARA YAKLAŞACAĞIZ.
preview.jpg
İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri
Ünlü analist Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 3’ün üzerinde düşüşle 10.470 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 193,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,635
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst