Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

6 - Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Haberleri

cruan

Üstçavuş
BU KONU ALTINDA YAZMIŞ OLDUĞUM HİÇBİR ŞEY YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

"GEMİNİ" KRİPTO PARA BORSASI DOGECOİN'İ LİSTELİYOR!

Blog_Header_-_-doge.jpg

Popüler kripto para borsalarında biri olan Gemini, Dogecoin'in listeleyeceğini açıkladı.

Kullanıcıları tarafından uzun zamandır beklenen hamleyi yaptıklarını açıklayan Gemini, Dogecoin için para yatırma işlemlerinin başladığını ve ileri dönemde yeni gelişmeler olacağını Twitter üzerinden yaptıkları paylaşım ile duyurdu.
Screenshot_20210504_231253.jpg

Son dönemde iyice popülaritesi artan Dogecoin, üzerinden işlem yapılamayan bir çok kripto para borsasında hızla listelenmeye başladı.

EBAY KRİPTO PARALAR İLE ÖDEME KABUL EDEBİLİR!

images (35).jpeg

Ebay sitesinin CEO'su konumunda bulunan Jamie Lannone yeni açıklamalarda bulundu.

Kripto para piyasasının gün geçtikçe büyüdüğü bu günlerde, şirketler ve diğer bir çok kuruluş ödeme yöntemi olarak kripto paralar ile anlaşmalar yapmaya başladı.

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan eBay, Bitcoin ve diğer kripto paraların ödeme yöntemi olarak kullanılması için incelemeler yaptıklarını açıkladı.

CEO Jamie Lannone, aynı zamanda ileriki dönemlerde eBay üzerinden bir NFT platformu oluşturma planlarının da olduğunu belirtti.

MASTERCARD ŞİRKETİNDEN ÇARPICI KRİPTO PARA ANKETİ!
images (36).jpeg

Amerika Birleşik Devletleri merkezli, dünyanın en büyük finansal hizmet sağlayan şirketlerinden biri olan MasterCard, Kripto paralar ile alakalı bir anket yaptığını açıkladı.

Kullanıcıların kripto para ile ödeme yapma fikrine ne kadar sıcak baktığını baz alan ankette, kullanıcıların yaklaşık %40'ı kripto paralar ile ödeme yapma fikrini düşündeklerini belirtti.

18 ülkede yaklaşık 16 bin kişinin katıldığı ankette, kullanıcıların yaklaşık %70'inin kripto para kullanmayı kabul ettiği açıklandı.

Anket sonunda dikkat çeken bir diğer sonuç ise, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde kripto para kullanımının azınmayacak bir şekilde arttığı oldu.

Siz bu gelişmeler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Fikirlerinizi ve görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

İyi Forumlar.

Ebay.. nft ve kripto ödeme... Çok çılgın bir etki yaratır diye düşünüyorum(ytd)
Katılıyorum, olumlu yönde çok büyük bir etkisi olacağı görüşündeyim piyasaya. Aynı zamanda MasterCard'ın da kripto paralar ile ödeme konusunda bir kaç planı olduğu söyleniyor. Onlardan net bir açıklama daha gelmedi.

Gemini'yi ilk defa duydum desem yeridir, burada asıl ebay hamlesi ön plana çıkıyor. NFT işine de yönelirlerse piyasasını arttırabilir.

Gemini'yi ilk defa duydum desem yeridir, burada asıl ebay hamlesi ön plana çıkıyor. NFT işine de yönelirlerse piyasasını arttırabilir.
Ebay'in böyle bir hamleyi hayata geçirmesi çok büyük fark yaratır. Gerçekleşmesi durumunda bu konuda bir sonraki hamleyi Amazon yapabilir. Zaten daha önceden bu konuda çalışmalara başladıklarında dair haberler çıkmıştı.

Katılıyorum, olumlu yönde çok büyük bir etkisi olacağı görüşündeyim piyasaya. Aynı zamanda MasterCard'ın da kripto paralar ile ödeme konusunda bir kaç planı olduğu söyleniyor. Onlardan net bir açıklama daha gelmedi.
Evet, mastercard kripto entegrasyonla ilgili açıklamalar yapmıştı daha önce diye hatırlıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,695
Son üye
idurkal41
Geri