Neler yeni

ABD de Bitcoin dostu aday senatoya girdi - işte şimdi tamam

haluk

Albay
Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
1,196
Tepkime puanı
468
Puanları
1
Konum
Türkiye
BNB
0.00073018
Cinsiyet
Erkek
Bitcoin uçuşa geçmese de bir nevi aldı başını gidiyor gibi ,veya böyle bir algı var. Bitcoinle ilgisiz alakasız yerlerde bile bir haber bonbardımanı var.
Haberin birini daha tam okuyamadan hop yeni bir haber. Neler oluyor acaba ? Bitcoin küçük -orta ölçekli hamlelerle yukarıya doğru gidiyor ,neredeyse tüm haberler bu yükseliş dalgasını tetikliyor.
Kafalarda sorular çoktan belirmeye başladı bile . Elinde olmayanlar ya alma derdinde yada düşer mi acaba sorusuyla uğraşıyor. Elinde olup taşıyanların bir kısmı kafalarındaki güzel fiyatları hayal ederken yine aynı grup içinde ki bir kesim satış için uygun fiyat aralığını bulmaya çalışıyor. Sürüden erken ayrılanı kurt mu kapar? Yoksa sürüyü takip eden soluğu uçurumun dibinde mi alır ? Bakalım zaman ne gösterecek ..
Gelelim muhteşem habere ... Amerikan seçimlerinde Btc dostu bilinen , Cumhuriyetçi Kongre eski Üyesi ve Bitcoin yatırımcısı oldugu bildirilen Cynthia Lummis isimli aday senatoya girmiş. Hepimize hayırlı olsun , bu haber akışında ,artık bu haberle yap-boz tamamlanır sanırım..
Arkadaşlar ilginizi çektiyse detaylar .. https://tr.cointelegraph.com/news/pro-bitcoin-candidate-wins-wyoming-senate-seat
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,001
Mesajlar
57,774
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst