Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Acemi Sayfamıza Destek Olurmusunuz?

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
1.png

Geçen sene bu zamanlar hayata sessiz sedasız bir girişim getirdik amacımız eşimin ve benim evde boş zamanımızda eğlenmek ve ufakta olsa kazanç sağlamaktı. Önceleri www.seyyahmisali.com sitemizi hayata geçirdik ilk ay itibari il şirketlerden reklam almaya başladık. tabi bu ilk ay şubat ayına denk geldi. Artan iş yoğunluğum maddi ve manevi yaşadığımız sıkıntılar nedeni ile siteyi ve projeyi geri attık. Geçen ay itibari ile sıfırdan başlar gibi başladık ve youtube içeriklerimizde yavaş yavaş hazırlanmaya başlıyor. Tabiki çekimde ve editlemede acemiyiz. bir videoyu 10 kere baştan yapmak zorunda kaldım bu hafta :) acemi sayfamıza destek olursanız sevinirim( bu arada logoyu da kendim deneme yanılma yaptım)

youtube: https://www.youtube.com/@SeyyahMisali
İnsatgram: @seyyahmisalii

Ekli dosyayı görüntüle 16515

Geçen sene bu zamanlar hayata sessiz sedasız bir girişim getirdik amacımız eşimin ve benim evde boş zamanımızda eğlenmek ve ufakta olsa kazanç sağlamaktı. Önceleri www.seyyahmisali.com sitemizi hayata geçirdik ilk ay itibari il şirketlerden reklam almaya başladık. tabi bu ilk ay şubat ayına denk geldi. Artan iş yoğunluğum maddi ve manevi yaşadığımız sıkıntılar nedeni ile siteyi ve projeyi geri attık. Geçen ay itibari ile sıfırdan başlar gibi başladık ve youtube içeriklerimizde yavaş yavaş hazırlanmaya başlıyor. Tabiki çekimde ve editlemede acemiyiz. bir videoyu 10 kere baştan yapmak zorunda kaldım bu hafta :) acemi sayfamıza destek olursanız sevinirim( bu arada logoyu da kendim deneme yanılma yaptım)

abone olmuşum hocam :)

Ekli dosyayı görüntüle 16515

nacizane tavsiyem youtube kullanıcı adını değiştirmeniz olacak
seo bakımında site adı ve youtube ve diğer mecralar kesinlikle arama etiketi olmalı.
daha çok sonuçlarda çıkarsınız.

unutmadan youtubede username ayda 2 defa değişiyor diye biliyorum mesela
karavan
gezgin
vb kelimeler ile arama terimlerine bakmanız.
seyyah misali bir arama terimi değil ve kolay ulaşılabilir değil.
tabi sizin iş fikirlerinizi bilemem fakat kullanıcı gözüyle bakmak gerekiyor.

nacizane tavsiyem youtube kullanıcı adını değiştirmeniz olacak
seo bakımında site adı ve youtube ve diğer mecralar kesinlikle arama etiketi olmalı.
daha çok sonuçlarda çıkarsınız.

unutmadan youtubede username ayda 2 defa değişiyor diye biliyorum mesela
karavan
gezgin
vb kelimeler ile arama terimlerine bakmanız.
seyyah misali bir arama terimi değil ve kolay ulaşılabilir değil.
tabi sizin iş fikirlerinizi bilemem fakat kullanıcı gözüyle bakmak gerekiyor.
artistik olsun diye gezgin anlamında seyyah seçtik hocam farkındayım yanlış seçtiğimizin tüm her şeyi bu şekilde yapında ger dönemedim. Bir şekilde değiştirmem gerek farkındayım

logo banner yapamıyorsanız bile hocam kesinlikle ai kullanarak güzel bir kaç çalışma çıkartın.
aşağıda konsoldaki 500 hatalarını giderin.
1699376972150.png

wp supercache kurulu değilse kurun hocam.

link yapısı sağlıklı değil kalıcı bağlantılardan bunları kesinlikle düzeltin.

ai ile bir kaç örnek resim ekledim.
6810085c-e397-4f08-b808-fdf0bd8ad5d0.jpg

3efada76-8d64-441c-bd83-258804b3d230.jpg

artistik olsun diye gezgin anlamında seyyah seçtik hocam farkındayım yanlış seçtiğimizin tüm her şeyi bu şekilde yapında ger dönemedim. Bir şekilde değiştirmem gerek farkındayım
biran önce dönmezseniz ileride dahja zor olacaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri