Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

adbtc.top - reklam izlemelerinden BTC kazan

adbtc.top ücretsiz satoshi almanızı sağlar.
Bitcoin musluğundan daha iyi, madencilik gibi işlemler yok.
Genellikle internetten para kazanma ile ilgili ve oldukça fazla sayıda btc kazanma ile ilgili sitelerin reklamlarının oldugu bir reklam sitesi diyebiliriz. bu reklamları izleyerek çeşitli miktarlarda satoshi kazanabileceginiz 2016 kasım ayında faaliyete başlamış olan adbtc.top bir rus sitesidir.

Genel olarak kazanç yollarını sıralayalım...

-- sörf siteleri
--otomatik sörf
-- etkin pencerede gezinmek
-- musluk (4 saatte bir)
--varsa referans kazançları
--referans pazarı al-sat işlemleri

reklam izleyerek kazanç yöntemini kullanacak üyelerin dikkat etmesi gereken önemli bir özellik ,siteyi sık sık kontrol etmelerinin oldukça önemli olmasıdır..mevcut reklamların olup olmadıgını gün içerisinde yer yer kontrol etmek kazançlarınızı iyi bir oranda arttıracaktır.genelde 24 saat süresince reklamları görebilirsiniz.

referans pazarında ref alım satımını daha önce farklı sitelerde tecrübe edenler için ref pazarı çok iyi kazançlar sunmaktadır.ve bu pazar neredeyse başlı başına bir site gibidir.tecrübeniz yoksa bir süre işlemleri takip etmeden bu pazarda işlem yapmamanızı söyleyebilirim.

isteyen üyeler kazançları ile kendi sitelerinin reklamını da yapabilirler veya reklam yapmak için hesaplarını ayrıca doldurabilirler.
adBTC, reklamverenler tarafından ödenen tutar ile Kullanıcılar tarafından alınan miktar arasındaki farkın% 15'i oranında komisyon alır.

sitenin ödeme limitleri bazen değişse de şu anki limitler aşagıdaki gibidir.
FaucetPay için minimum para çekme miktarı 3000 Satoshi, maksimum 30 bin Satoshi
Bir Bitcoin adresine çekilecek minimum miktar 35.000 Satoshi'dir (dogrudan cüzdan)
ödemeler genelde 5 iş günü içinde yapılır.

Kullanıcılar siteden para çekerken komisyon ödemezler.

katılmak veya siteyi incelemek için ..........

 
Daha önce üye olmuşum. Yoksa referansınız üzerinden üye olurdum. Ödeme limitleri yüksek geliyor ve beni sıkıyor böyle olunca. Ama referans market efsaneymiş gerçekten. Daha önce farketmiş olsam oradan yürürdüm. Ama atı alan Üsküdarı geçmiştir çoktan bence.
 
çok bir şey yapmıyorum zaten 1 saatte çıkartıyorum ben 3k satoişiyi yatırım için kullanıyorum az ama öz birikiyor şuan 3000 doge yatırımıma 270 tron bonus yatırım aldım dönüşü bana 3800 doge ve bonus olarak 340 tron civarı olucak akmıyor ama damlıyor sonuçta
 
kesinlikle ilgi ve zaman meselesi...bu site üzerinden kazanç aslında oldukça zahmetsiz...neredeyse çıkan reklamların % 90 dan fazlasının izlenme zorunluluguda yok,izleme tuşuna basın siz başka bir sekmede işinize devam edin,sonra süre bitiminde başka bir reklama tıklayın,yine bildiginize devam edin. hepsi bu..
kazanç yönünden akıp akmaması ayrı bir konu ama bende damlıyor diyenlerdenim..günde bir kaç kez siteyi ziyaret ederek 300-700 satoshi gibi bir kazanca ulaşabilirsiniz.bu rakamlarda bence benzer bir çok siteye göre iyi sayılabilir.
tabi ki karar üyelerin..
 
toplamda siteden alınan 178. ödeme
Ekli dosyayı görüntüle 635
üyelik için tıklayınız: https://r.adbtc.top/4034
Başka platformlarda bu konu ile ilgili sizin yazdıklarınızı okuduğum gibi ödeme kanıtlarınızı da bolca gördüm.. Birkaç gün aralıklarla 50-60 bin satoshilik çekim yaptığınız günleri de hatırlıyorum. Kazanç için , bu sitenin , referans alım satım bölümünü halen aktif olarak kullanmaya devam ediyormusunuz?
 
Başka platformlarda bu konu ile ilgili sizin yazdıklarınızı okuduğum gibi ödeme kanıtlarınızı da bolca gördüm.. Birkaç gün aralıklarla 50-60 bin satoshilik çekim yaptığınız günleri de hatırlıyorum. Kazanç için , bu sitenin , referans alım satım bölümünü halen aktif olarak kullanmaya devam ediyormusunuz?
@haluk hocam dogrudur söyledikleriniz ref al sat işlemlerimde devam ediyordu, bir kaç refim sitenin kendilerini durduk yere banladığını bu durumu mail ile ilettiklerini ancak yanıt alamadıklarını söylediler..bu biraz benide korkuttu açıkcası cesaret edemedim yeni alımlara..
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,635
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst