Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AgroTech Yüksek Teknoloji (Agrot) Kaç Tavan Yapar?

images (5).jpeg

15-16-17 Kasım tarihlerinde bireysel eşit şekilde halka arz edilecek olan AgroTech Yüksek Teknoloji (AGROT) ile ilgili bilgilere aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz?

Peki sizce AgroTech Yüksek Teknoloji (AGROT) kaç tavan yapar? Piyasanın eski tadı olmadığı gibi halka arzlarda da eski tat yok. Bu yüzden son halka arzlarda tavan serilerinin çabuk bozulduğunu gördük. Acaba AgroTech Yüksek Teknoloji (AGROT) tavan serisi kaç adet olacak?

Tarkim in arkasında Gübretaş vardı. Bu büyümenin sebebini. O olarak görüyorum
Bu şirkette henüz öyle bir veri elime geçmedi. Yani büyük değer katacak bir şirketin varlığı

Aslında son halka arzlar tavanı bozduktan bir kaç gün sonra tekrar seri yakaladı eğer o şişkin aç gözlü halka arz tayfası korkudan girmez ise 10 tavan bekliyorum agro için teknoloji iyidir

Bundaki sıkıntı bazı yerlerde 120 M bazı yerlerde 270 M diyor tam çözemedim bireysel kısmını bu verilere bakarak son arzları da kıyaslarsak 60-70 arası olur diye düşünüyorum 80-90 arası başvuru yapcam belki az katılım olur diye

Bundaki sıkıntı bazı yerlerde 120 M bazı yerlerde 270 M diyor tam çözemedim bireysel kısmını bu verilere bakarak son arzları da kıyaslarsak 60-70 arası olur diye düşünüyorum 80-90 arası başvuru yapcam belki az katılım olur diye
Bu ara az katılım oluyor diye ben normalde yaptığımı yapacağım. Geçen sefer boşver diyip yapmadım fazla verdi. 120-150 arası talep girerim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,192
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri