Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

aynı mevzuyu paradator flame için yaptı hacimde az olduğu için flame 18 TL gördü kendisinin ön satıştan aldığını varaysak 5000x gibi bir fiyat yapıyor listelemede alsa bile en az 2000x kazancı vardır şimdiki hali ortada fenomenler bazı tahtaları iyi manüple edebiliyor bir ara pump grubunda idim paylaştıklarında 2x yapmış oluyordu 10x civarı kendileri çıkıyordu bu şekilde her gün 10 x yaptığınızı düşünsenize

aynı mevzuyu paradator flame için yaptı hacimde az olduğu için flame 18 TL gördü kendisinin ön satıştan aldığını varaysak 5000x gibi bir fiyat yapıyor listelemede alsa bile en az 2000x kazancı vardır şimdiki hali ortada fenomenler bazı tahtaları iyi manüple edebiliyor bir ara pump grubunda idim paylaştıklarında 2x yapmış oluyordu 10x civarı kendileri çıkıyordu bu şekilde her gün 10 x yaptığınızı düşünsenize
Bu tip işlemler ciddi suç teşkil etmeli. Çok ciddi yaptırımları olmalı. Kimse kimseye tavsiye veremez. Altına YTD vs. Yazsa bile yapamaz. Yatırım işlemleri ile ilgili reklam almaları da yasaklanacak fenomenlerin. Şuna yatırın dediğinde ben 1 milyon zarar mı ettim. Ya da ben şuna yatirdim diye çıkıp insanları yönlendirdi ve zarar ettim. O zararı faiziyle karşılayacak. Ama basit bir is davası bile 5 yılda sonuçlanırken bu mevzular Allah bilir kaç sene sürer.

bist için kurallar katı gerçekten manipülasyon oluşturacak paylaşımlar tespit edildiğinde yaptırım geliyor ancak kripto alanında bu şekilde bir şey görmedim borsalar bile işin içinde sayılır vadeli işlemlerde özellikle token sahipleri ile birlik olup ani pump ve dump yaptırıp piyasayı süpürüyorlar ismini vermeyeceğim iyi borsalardan birinin yöneticisi bunu açık açık söyledi listeleme ücretini ve fazlasını çıkarırsın bir ay sonra ama önce biz dedi

bazen bulduğum fırsatları yada tahminlerimi bile burada paylaşmak istemiyorum çünkü bir kişi bile girse ve zarar etse rahat edemem o yüzden ön satış v.s yada ağlar gibi genel şeyleri paylaşmyı tercih ediyorum

bazen bulduğum fırsatları yada tahminlerimi bile burada paylaşmak istemiyorum çünkü bir kişi bile girse ve zarar etse rahat edemem o yüzden ön satış v.s yada ağlar gibi genel şeyleri paylaşmyı tercih ediyorum
Bu piyasanın ciddi riskler taşıdığının hepimiz farkindayiz. Bazı şeyler var işte göz göre göre yapılan. Hani piyasanın kendisiyle ugrasacaklarina önce mafyasiyla ugrassinlar.

Fakir geldik fakir gidicez :) Zengin doğmadıysan yada zengin biriyle evlenmediysen çok zorlama derlerdi. Yeni yollar türemiş ama ya bizden iş çıkmıyor cesaret edemiyoruz risk alamıyoruz yada vicdandan kaybediyoz :)

Bu piyasanın ciddi riskler taşıdığının hepimiz farkindayiz. Bazı şeyler var işte göz göre göre yapılan. Hani piyasanın kendisiyle ugrasacaklarina önce mafyasiyla ugrassinlar.
hocam öncelikle Türk toplumu olarak finansal okur yazarlık öğrenmemiz lazım ilk girdiğimde bunun ceremesini çektim şuanda etrafıma bakıyorum birden çok kazanma hırsı ile aynı hataları yapıyorlar gerek kripto alanında gerek se bist alanında ciddi kayıplar yaşayanlar var örnek olarak eski iş arkadaşlarımızdan birisi daha önce bir kaç token çıkarmış iyi kazanç elde etmişler ama şuan yerlerde son projesine baktım almayın ön satıştan alıp karı görünce satın tahtadan almayın dedim herkes beni kötüledi çünkü ıvır zıvır ne varsa inceliyorum artık ha bizde insanız kapılıp girdiğimiz proje oluyor MTC gibi ama nadir oluyor millet sırf 100x peşinde koşup batıyor kimse bist 30 yatırımı yapmıyor çünkü az az yükseliyor kripto da aynı önce eğitim ve okuma alışkanlığı kazanmamız lazım birde google amcayı az kullansak olcak ama yok işte

Fakir geldik fakir gidicez :) Zengin doğmadıysan yada zengin biriyle evlenmediysen çok zorlama derlerdi. Yeni yollar türemiş ama ya bizden iş çıkmıyor cesaret edemiyoruz risk alamıyoruz yada vicdandan kaybediyoz :)
O laf başka türlü söylenir de neyse :)

En büyük sorunumuz vicdan hocam. İnsanlar kendi kardesinin yüzüne baka baka dolandırıyorlar.

risk her alanda var hocam iş hayatında da ticarettte de var bir ara herkes solucan gübresi işine girdi ben millete bu solucan ne ki gübresi olsun dedim meğer se solucan sadece biyolojik atıkları işlediği için faydalıymış bunu bir makine ile yapabilirsiniz dedim giren battı ilk kuran şirket paraya para demedi, şuanda da köpek eğitmenliği pandemiden beri revaşta online kurs alıp kendilerini eğitmen yapıyorlar ben çadırlarda köpek kafeslerinde yıllarca sabahladım hala öğrendim demiyorum. risk her zaman var ama doğru işi yapmakta sıkıntı var biz yeni bir şey aramıyoruz olana girip pay almaya çalışıyoruz o yüzden sonradan girenlerin payları ya düşük oluyor yada sıfır oluyor :D

O laf başka türlü söylenir de neyse :)

En büyük sorunumuz vicdan hocam. İnsanlar kendi kardesinin yüzüne baka baka dolandırıyorlar.
bir polis para istese rüşvetmi istiyorsun diye ortalığı yıkarız ama biri arayıp operasyona yardım etmen lazım elinde ne kadar altın var ise şuraya koy çete çökerteceğiz deyince elinde avucunda ne varsa bırakırız :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri