Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Airdrop Bölüm Kuralları ve Başlık Şablonu (Okumadan Konu Açmayınız!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Aynı konuyu tekrar açmak yasaktır. konu açmadan önce arama yapınız.
- Konu altına konu sahibinin isteği dışında referans link belirtmek, ödeme yapmadığına dair kesin bir kanıt mevcut değilse baltalayacak şekilde mesaj yazmak yasaktır.
- Referans toplamaya yönelik telegram botlarının paylaşımı yasaktır. Elbette airdroplar arasında Telegram üzerinden düzenlenenler oluyor, Ancak sadece referansa yönelik botlar mevcut. (Ödeme yaparım ama 10 ref getirirsen gibisinden) İkisini karıştırmayın lütfen.
- Konu başlıklarının tamamı büyük harf olamaz.
-
Toplu konu paylaşımı yapılamaz. Her airdrop için ayrı konu açınız.
- Bu bölümde post kasmaya yönelik basit cevaplar yasaktır. "Tebrik, güzel konu" vb. söylemler için ifadeleri kullanabilirsiniz.
- Konu Başlıkları Token/ Coin Adı Airdrop - Varsa Borsa Adı- Slogan şeklinde olmalıdır. Borsalara ait airdrop değilse bu alan boş bırakılabilir. Örnek; "EOS Airdrop- Coinbase- 50 Dolar Kazanın" gibi.
- Referans link belirtmekle ilgili herhangi bir kısıtlama mevcut değildir. Ancak referans linkten katılımın zorunlu olmadığı airdrop için "referans linkten katılım zorunlu, şart vb" söylemler uyarı sebebidir.
- Konuyu açan kişi ya da bir başkası güncel, up vb. mesajlarla konuyu üstlere taşımaya çalışır ya da yeni bir gelişme için bilgi verir (süre uzatma, etkinliğin normal süresinden önce bitiş haberi vb.), bir etkinlik duyurusu geçer ve o etkinliğin olmadığı tespit edilirse, suç sahibi kişi uyarı ile cezalandırılır.
- Kişi, miktar sınırlaması olan ya da çekiliş şeklinde dağıtımı yapılacak coin/token için konu sahibi içerikte bu hususu belirtmek zorundadır.

Herkese iyi ve eğlenceli forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst