Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Airdrop Güvenli Midir?

Kripto para airdropları oldukça güvenlidir. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamak gerekir. Bu nedenle airdrop yapan şirket, para birimiyle alakalı yorumlar, kullanıcıların yazdıkları, teknik incelemeler mutlaka incelenmelidir. Özellikle kayıt olurken şifre gibi gizli bilgilerinizi asla vermeyin (Konuyla ilgili olarak dijital yatırım dünyasında nasıl güvende kalacağınızı öğrenmek için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.). Ek olarak, kripto paranın sahibi veya pazarlamacısı ile ilgili incelemeleri, geri bildirimleri ve varsa şikayetleri okumanızı da tavsiye ederiz.

airdrop3.jpg


Sonuç
Kripto paraların popülaritesi her geçen gün daha da artıyor. Airdrop tekniği ise kripto paralar var olduğu sürece kullanılmaya devam edecektir. Kötü haber şu: kripto paraları çevreleyen dolandırıcılık da şöhreti kadar büyüyor. Bu nedenle, kendinizi airdrop ve kripto para birimleri hakkında iyice eğitmelisiniz.

Unutmayın, hiçbir yasal airdrop sizden bu işlemin herhangi bir aşamasında (öncesinde, sırasında ve sonrasında) para göndermenizi veya özel anahtarınızı (private key) istemeyecektir.

Airdrop ile 100-150 kat değerlenen projelerin de olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu tip pazarlama uygulamalarının takip edilmesi iyi kazançlar getirebilir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst