Neler yeni

AirDrop Kazandığınız Kampanyalar Hangileri?

kuvayi

Çavuş
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
48
Tepkime puanı
19
Puanları
1
Konum
Balıkesir
BNB
0.00000640
AirDrop hakkında açıkçası genel anlamda ben çok fazla iyimser değilimdir. Çünkü özellikle Kripto para piyasaları bana göre en çok manipüle edilen ve en çok mağduriyetin yaşanma riski söz konusu olan piyasalardır. Bunun bence nedeni ise; merkeziyetçi olmaması ve henüz sistemin belirli bir yapıya kavuşmamış olmasıdır.

Ancak yine de geçmişte benim de kaçırmış olduğum çok güzel AirDrop fırsatları olmuştu. Son dönemde özellikle Telegram botları üzerinden birçok AirDrop kampanyası ile karşılaşmaktayız. Bunların bence çoğu sahte ve aldatmaya yönelik balon AirDrop kampanyaları olarak göze çarpıyor. Fakat özellikle yakın geçmişte aklımda kalan yearn.finance ve uniswap AirDrop kampanyaları çok iyi fırsatlardı.

Anılarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız bizler de ilerleyen tarihlerde belki bir şekilde AirDrop kampanyalarından yararlanabiliriz. Sizlerin yakın zamanda değerlendirdiğiniz AirDrop kampanyaları oldu mu? Ve bu Airdroplar sayesinde ne kadar kazandınız?
 

mehmetyugioh

Kıdemli Çavuş
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
110
Tepkime puanı
59
Puanları
1
Konum
Bursa
Web sitesi
hive.blog
BNB
0.00001116
Cinsiyet
Erkek
Bugüne kadar hiçbir Airdroptan faydalanamadım. En son OMG Airdrop olmuştu Telegram üzerinden ona katıldım. Katıldıktan sonra OMG' nin kendi websitesine mail attım. Maile gelen cevapta bana airdrobun Scam olduğunu söylediler. Yani her gördüğümüz airdrop gerçek değil. Dikkatli olun.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
12,516
Mesajlar
54,639
Kullanıcılar
6,520
Son üye
gserbest
Üst