Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Algorand ALGO / USDT Teknik Analiz 15 Aralık 2021

Bonarous

Korgeneral
1639572211983.png

Algorand (ALGO) şu anda $1,36'dan işlem görüyor. Bir ay önceki fiyatının %31 aşağısında bulunuyor. Piyasanın son zamanlardaki kararsızlığında volatilitesi en düşük kripto paralardan biri oldu. Bollinger bandı o kadar dar ki her an bandın dışına fırlayabilecek bir mum yakabilir. Son 24 saatte de $1,32 ile $1,40 arasında değişen bir fiyatı var, yani yine çok düşük hareketleri var. Ancak buna karşın 175 milyon dollar gibi azımsanamayacak da işlem hacmi var.

Bir günlük mumlardan oluşan grafikte görüldüğü gibi mumlar tam 7 gündür Bollinger bandının alt tabanına değiyor.
RSI ise 34,42 ile alım sinyalinin teğetinde.
Güçlü alımlar geldiği takdirde MACD şeridi, sinyal şeridini birkaç gün içinde pozitif yönde kesebilir.
Stochastic RSI da 2,18 ile neredeyse dip seviyesinde.

Aslında dört indikatörden ikisi güçlü al, diğer ikisi de al sinyali veriyor şu anda. ALGO şu anda son bir aydaki en düşük seviyesine çok yakın. Önümüzdeki günlerde ciddi bir yükselişe hazırlandığını söyleyebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

1639603026831.png

FED'in faizleri sabit tutma kararı öncesinde ve sonrasında saatlikte 6 yeşil mum yakarak güzel tepki gösteren kripto paralardan biri oldu. %6,5 yükseliş için tebrikler Algorand. :D

Sİzin konuyu görünce almaya niyetlenmiştim fakat nakit yoktu, şimdi baktım fiyat almış başını gitmiş artık başka coinlere :D
Ben profesyonel değil kesinlikle amatör olarak basit birkaç indikatörü izleyerek analiz yapıyorum, lütfen sadece benim paylaşımıma göre alım veya satım yapmayın hocam. :) Kendim bile düşük miktarlarla alım yapıyorum, tam şu an ALGO satıp USDT'ye geçtim. :)

Ben profesyonel değil kesinlikle amatör olarak basit birkaç indikatörü izleyerek analiz yapıyorum, lütfen sadece benim paylaşımıma göre alım veya satım yapmayın hocam. :) Kendim bile düşük miktarlarla alım yapıyorum, tam şu an ALGO satıp USDT'ye geçtim. :)
anladım hocam olsun yine de analizleriniz bizim için degerli çok teşekkür ediyoruz :D

tek merak konum bu biraz daha yukselır mı ortalama 3 ay benim yatırımlarım 3 ayda zarar ettirmediği sürece yeter bana ne düşünüyosun hocam son 3 ay için

tek merak konum bu biraz daha yukselır mı ortalama 3 ay benim yatırımlarım 3 ayda zarar ettirmediği sürece yeter bana ne düşünüyosun hocam son 3 ay için
Aslında piyasanın genel yönüyle alakalı bence hocam. 3 ay içinde BTC'den yeni bir rekor beklentiniz varsa ALGO da 2x ve daha fazlasını yapabilir. :) Ytd.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,694
Son üye
Dogubeyggv
Geri