Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Alien Worlds Mining Nasıl Yapılır?

Oyun değil wax ağının bir sorunu bu malesef. Ekipman ne var?
Ya gerçekten kuruldum ben bu oyuna. Dün para aktarmamın ilk gününde 40 WAX stake ettim hala istiyordu artık sayfa yeniliyorum, yeni tarayıcıya geçiyorum her seferinde 4-5 defa resim doğruluyorum, baydı hakikaten. Stake ettiğim WAX'ları geri alayım dedim orada da uyarı çıkıyor. Evet çok kullanıcı akışı olunca sorun olabilir ama belli başlı bir tane sorun var oraya odaklansanıza.

Login de robot olmadığını kanıtla, claim de kanıtla, cpu uyarısı çıksın sayfayı yenile again.. Gece rüyamda trafik lambası buluyorum..

Unstake deyince de bu sorun çıkıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 5673
8 wax ile 0 hata ile devam ediyorum dediğim gibi hocam çerez temizliği ve hard f5 bu sorunun tek çözümü benim gördüğüm en azndan

CPU problemi çözüldü sanırım 2-3 gündür hiç WAXP stake etmem gerekmedi.

Bu arada hiç NFT çıkarmadım. Çıkınca envantere mi düşüyor yoksa bilgisayardan wuhuuu tarzı sesler yükseliyor mu :)
Wax walletta NFT bölümünde görünüyor hocam.

CPU problemi çözüldü sanırım 2-3 gündür hiç WAXP stake etmem gerekmedi.

Wax walletta NFT bölümünde görünüyor hocam.
Kazım ekranında bilgi olarak görünüyor mu peki?

Anlık değişiyor o sorun. Yaşayanlar var hala.

NFT çıkarmak kolay değil hocam. Şans ve birazda taktik lazım :) benim taktik şimdilik tutuyor gibi. :)
Ben de 300 kazımda bir çıkan bir taktik bulmaya çalışacağım 300 e kadar çıkarsa :D

8 wax ile 0 hata ile devam ediyorum dediğim gibi hocam çerez temizliği ve hard f5 bu sorunun tek çözümü benim gördüğüm en azndan
Senin dediğin gibi artık f5 yapıyorum 4-5 defa.

1621680458836.png

Bu da yeni bir hata mı :( İlk defa karşılaştım da.

Peki adet şartı var mı? Bi ara kendiliğimden almıştım o yüzden ilk defa denk gelince bilemedim.

wax blox'ta cpu için yaptığımız gibi ram satın almak gerekiyor hocam malesef bu mewcburi
1621681261161.png

Adım adım 5 tane aldım ram ama artarak devam etti iki taraf da. Sürekli ihtiyaç da artıyor.

1621681439154.png

Son düzenleme:
wax blox'ta cpu için yaptığımız gibi ram satın almak gerekiyor hocam malesef bu mewcburi
Peki adet şartı var mı? Bi ara kendiliğimden almıştım o yüzden ilk defa denk gelince bilemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 5814

Adım adım 5 tane aldım ram ama artarak devam etti iki taraf da. Sürekli ihtiyaç da artıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 5815
Bu hata alien worlds oyununun Ram i dolmuş demek. Sizin ramde sıkıntı yok.

M. Federation alien worlds oyununun wax blockchain deki adı.

Bekleyin tahminen bir yarım saate ram satın alırlar.

Son düzenleme:
Uzun zaman sonra oyuna girdim, sunucu hala problemli. TLM düşmüş $0,09'a. WAX'ın da yarı fiyatına düşecek neredeyse. Bu oyun beni çok yanılttı maalesef...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,299
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Hamza
Geri