Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Alien Worlds NFT Özellikleri

Yatırım yaptım aslında ama geç kaldığımızı düşünüyorum yine de
En çok oynanan blockchain & nft oyunu piyasa değeri bakımından 232. sırada. Ben öyle düşünmüyorum. Ytd.

Ben kazanç bakımından diyorum istediği kadar oynansın üstelik daha fazla kişinin oynaması avantaj değil dezavantaj en azından şuana kadar öyle.
Ekipman satın almanız durumunda, özellikle iyi seviyeler için, miktarı sınırlı olduğundan bence üye sayısının artması avantaj. Standard drill vs. de bir sınır söz konusu değil. Maksimum miktar sonsuz.

Ekipman satın almanız durumunda, özellikle iyi seviyeler için, miktarı sınırlı olduğundan bence üye sayısının artması avantaj. Standard drill vs. de bir sınır söz konusu değil. Maksimum miktar sonsuz.

Benim demek istediğim o değil alırsın ekipman nft ya da kazım ile kazanmaya çalışırsın ama tatmin etmez kazanç kısmı , nadir ekipman alabilirsin ama onda da risk var piyasanın hep yükseliceği kesin değil tatmin edici kazanç lazım nasıl ilk başlarda 20 30 tlm kazımı gören geldiyse şimdi de düşük tlmyi ve düşmeyen nftyi görüp gelmez.

Benim demek istediğim o değil alırsın ekipman nft ya da kazım ile kazanmaya çalışırsın ama tatmin etmez kazanç kısmı , nadir ekipman alabilirsin ama onda da risk var piyasanın hep yükseliceği kesin değil tatmin edici kazanç lazım nasıl ilk başlarda 20 30 tlm kazımı gören geldiyse şimdi de düşük tlmyi ve düşmeyen nftyi görüp gelmez.
Oyunda sadece kazım aletleri değil savaş aletleri, silahlar, kalkanlar, minyonlar var. Gezegen savaşları gelecek. TLM sadece kazımla kazanılmayacak. Daha fazla oyuncu daha fazla popülerlik demek. TLM piyasa değeri sıralamasında ilk 150'ye girdiğinde tekrar alıntılarım mesajı. Ytd.

Gelirler hocam. Geçen istatistiğe baktım. Adam 3 kürekle 8 bin liralık item düşürdü. 3 capasitör ile 3-4 bin liralık item düşürende gördüm. Yani Şuanki haliyle evet az çıkıyor ama eskiye nazaran düşenler daha değerli. Bence yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte TLM de de yükseliş olacak ve çıkan TLM de daha değerli olacak.

Oyunda sadece kazım aletleri değil savaş aletleri, silahlar, kalkanlar, minyonlar var. Gezegen savaşları gelecek. TLM sadece kazımla kazanılmayacak. Daha fazla oyuncu daha fazla popülerlik demek. TLM piyasa değeri sıralamasında ilk 150'ye girdiğinde tekrar alıntılarım mesajı. Ytd.

Çıksın da biz de para kazanalım şuan oyunda olan sadece kazım onu yapıyorum nedense anlamak istemiyorsunuz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,261
Kullanıcılar
6,696
Son üye
ibrahim6314
Geri