Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Altınkılıç Gıda ve Süt A.Ş Halka Arz Onayı Aldı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
whatsapp-image-2022-06-30-at-000556-6j.jpeg

Spk tarafından 24 Mayıs 2024 tarihli bülten ile halka arz onayı alan bir diğer büyük şirket ise Altınkılıç süt ve gıda oldu. Altınkılıç özellikle kefir denilince akla gelen ilk marka olmaktadır. Şirketin kurucusu olan Mehmet Altınkılıç şirketin ilk temellerini 1957 yılında atmıştır. 3. Kğşak yönetimin iş başında olduğu Altınkılıç gıda ve süt ürünleri A.Ş Kefir, Kefirli Yoğurt, Peynir, Kaşar ve Çikolata kreması gibi ürünleri ile piyasada bulunmaktadır. 20,000 den fazla dağıtım noktası olan şirketin Ezine, Trakya ve Balıkesir bölgelerinde üretim tesisleri bulunmaktadır.

Halka Arz Bilgileri
  • Bist Kodu: ALKLC
  • Lot Adedi: 33,885,000 TL
  • Fiyat 22,98 TL
  • Arz Büyüklüğü: 778,677,300 TL
  • Tamamen Eşit Dağıtım (Herhangi bir imtiyaz bulunmamaktadır.)
Fon Kullanım Yerleri
  • %80-%85 İşletme Sermayesinin Finanse Edilmesi
  • %15-%20 Büyüme hedeflerinin devamlılığı için gereken finansal yatırımların yapılması
Yukarıda ye alan bilgiler şirketin yayınladığı taslak izahnameye göre yazılmıştır.
Halka arz ile ilgili rapolara https://altinkilic.com/halka-arz/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,355
Kullanıcılar
6,675
Son üye
infomedya34
Geri