Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Alves Kablo Halka Arzı

Alves kablo hakkında ne düşünüyorsunuz , uzun vade tutmak mantıklı mı sizce?

Şirketin 2014'den bu yana başarılarını izlemiştim kısa bir video da kafama da yattı sanki.

Kripto piyasasi şuan daha canlı. Anlık fırsatlar çok çıkıyor. Bu yüzden daha cazip geliyor. Parayı borsaya bağlamak mantıklı gelmiyor
Canlıydı mı desek acaba , düşüş trendi başladı gibi sanki. Kısa bir düşüş mü olur yoksa uzun mu bilemiyorum. 15X Ada coin açtım iki gündür eksi de arada bir artıya çıkıyor ama istediğim seviyeye gelmedi henüz. Yüzde 57 artıya geçti dün akşam üzeri ama kapatmadım pozisyonu hazır düşükten açmışken 100 üzeri olsun demiştim ama olmayacak gibi tekrar 50'lere kadar gelsin de pozisyonu kapatacağım.

Canlıydı mı desek acaba , düşüş trendi başladı gibi sanki. Kısa bir düşüş mü olur yoksa uzun mu bilemiyorum. 15X Ada coin açtım iki gündür eksi de arada bir artıya çıkıyor ama istediğim seviyeye gelmedi henüz. Yüzde 57 artıya geçti dün akşam üzeri ama kapatmadım pozisyonu hazır düşükten açmışken 100 üzeri olsun demiştim ama olmayacak gibi tekrar 50'lere kadar gelsin de pozisyonu kapatacağım.
Ben yapay zeka projeleriyle ilgileniyorum. Bana göre bir sonraki trend onlar.YTD. bana fazlasıyla kar birakiyorlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,188
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri