Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AME Token Çakıldı

amepay.jpg

Daha önce Ame Token'ın Bithumb Global'de listeleneceğini forum üzerinden duyurmuştum. İlgili konuya buradan ulaşabilirsiniz. Bithumb borsasında listeleme gerçekleşti. ama listelemeden sonra Ame Token çok ciddi bir düşüş yaşadı. Gelelim ayrıntılara...

Ame Token daha önce Bkex borsasında IEO ile hayatına başlamış ve buradan ilk fiyatlanmasını gerçekleştirmişti. 0.03 dolar seviyeleriden bu borsa üzerinden işlem gören AME Token'ın dışarıdan deposit işlemlerine izin verilmemişti. Bugün itibariyle öğle saatlerinde Bithumb Global'de alım satım işlemleri başlayan AME Token için deposi ve withdraw işlemleri açık tutuldu. Bu durumda dışarıdan büyük AME Token transferi yapılmasına ve satış baskısı oluşarak 0.007 dolar seviyelerine kadar inmesine sebep oldu. Gün içinde toparlanarak 0.012 seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

AME Token'da yaşanan bu çakılma aslında beklenen bir etkiydi. Çükü IEO döneminden önce yapılan airdrop ile kullanıcılara kişi başı 600-700 AME civarından dağıtım yapılmıştı. Bkex borsasında dışarıdan AME yatırılmasına müsaade edilmediğinden bu fiyata yansımamış, ancak Bithumb Global'in deposit işlemlerine izin vermesiyle airdroplardan elde edilen AME Tokenların büyük bir kısmı satıldı. Bu durumda çok ciddi bir düşüşe sebep oldu.

Destek kanalları üzerinden yapmış olduğum görüşmede, yeni listelemeler için büyük borsalara gerekli başvurunun yapıldı ve cevap beklendiğini de öğrenmiş bulunmaktayım. Henüz başka bir borsada listeleneceğine dair açıklama bulunmamaktadır. Bu tokena niye bu kadar taktın derseniz, bende bilmiyorum :) Kitlesini büyük gördüğümden olabilir sanırım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri