Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AMEPAY 1 Dolar Olur mu?

AMEPAY SON GELİŞMELER! NFT MARKETİ NE ZAMAN FAALİYETTE? YENİ BORSALAR GELİYOR MU?​

Değerli Üstadlar diğer borsalarda satışa çıkması bu ay içinde olacağı söyleniyor bu gelişme amepay a güzel bir yükseliş getirir. Sizce ne zamana kadar haber düşer ?

yani olur diye düşünüyorum ama herhangi bir grafik yok mantıklı analiz çıkartamam 1 doları geçer bence YTD

yani olur diye düşünüyorum ama herhangi bir grafik yok mantıklı analiz çıkartamam 1 doları geçer bence YTD

İnşallah Hocam buralarda çok bekledi inşallah bir kaç saatte güzel rakamlara gelirde bizi beklettiği zamanı telaffi eder

Kendi resmi sitesinde yayınladığı

İŞ VE ÖDEME ORTAKLARI​

ico-track

ico-track

ico-track

ico-track

ico-track

ico-track

ico-track

ico-track

Köklü bir proje olmasa yukarıdaki bu işin mihenk taşı kuruluşlar bunu ortaklığa kabul etmezdi diye düşünüyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,255
Kullanıcılar
6,717
Son üye
Nicoo
Geri