Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AMEPAY (AME) için Binance ve Huobi Askıda

amepay.jpg

AMEPAY (AME) projesinin özellikle son zamanlarda Huobi ve Binance borsalarıyla adı sıkça anılıyordu Elbette temeli olmayan bir bilgi değildi bu. Tamamen AMEPAY (AME) sosyal medya platformları üzerinden duyurulan duyurulara istinaden oluşan bir beklentiydi.

AMEPAY (AME) yönetimi tarafından yapılan duyuruda Huobi'nin az kaldığı ve Binance için tüm başvuruların yapıldığı belirtilmişti. Görüşmelerin de ileri seviyede olduğu ayrıca eklenmişti. Aradan geçen zaman rağmen henüz bu konuda bir ilerleme kaydedemeyen AMEPAY, en sonunda başka bir duyuru daha yayınlayarak Huobi ve Binance listelemelerine çok fazla odaklandıklarını ve bu sebeple diğer listelemelere yönelik çok fazla zaman kaybettiklerini belirterek en kısa zamanda Kucoin, OkeX ve Gate.io borsalarından 2 sine yönelik listelemeye yönelik bastırdıkları duyuruldu. Bu ters dönüşün etkilerini zaman gösterecek, ama anlaşılan yeterli hacime ulaşmak için AMEPAY yönetimi böyle bir karar aldı.

Sosyal medyada Binance'e çok baskı yaparak itici oldular maalesef. Olacağı varsa da olmadı belki. Ama dediğiniz gibi Binance desteğini, en azından listelenmesini almak için BSC ağında olma veya NFT gibi bir şey sunmak şart gibi bir şey oldu. Son listelenmelerin, proof of stake imkanı verilenlerin, launchpool etkinliği yapılanların neredeyse hepsi bu iki şarttan birini karşılıyor.

Bence sabretmek lazım, merdivenin ilk basamağında iken yedinci basamağa yükselmek mantıksız olur bu yüzden ufak borsalarda hacimini yükseltip yavaş yavaş binance ye doğru yol olması gereklidir diye düşünüyorum, fakat daha önce takip etmediğim bir coin olduğu için bana fazla laf düşmez, belli ki epey bekletmiştir sizi.

Bence sabretmek lazım, merdivenin ilk basamağında iken yedinci basamağa yükselmek mantıksız olur bu yüzden ufak borsalarda hacimini yükseltip yavaş yavaş binance ye doğru yol olması gereklidir diye düşünüyorum, fakat daha önce takip etmediğim bir coin olduğu için bana fazla laf düşmez, belli ki epey bekletmiştir sizi.
Sorun binance diyip gerçekleşmemesi, huobi diyip gerçekleşmemesi. Şuan başka borsaların adı geçiyor ay sonuna kadar tamam dendi. Benim gibi bekleyen çok var. Satarım umursamam. Zaten ciddi kardayım

katılıyorum sana kardeşim. Amepay binance ile zaman kaybetti, harcadığı zamanı küçük borsalara girmek için değerlendirebilirdi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,697
Son üye
selcuk
Geri