Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Anket dolandırıcılığı

Öncelikle merhaba arakadaslar.Böyle güzel bir sistemle nasil karsilasmadigima saskinim.Aksama kadar birsuru ptc anket oyun sitelerinin altini üstüne getirdiğim halde.Neyse suanki konumuz başka.Ben gerçekten su anket görevlerinin seni e az 5 10 dakika sorguya cekip gizlilik haklarini ihlal ettirip sonra da bu üzgünüm bu iyi bir eslesme değildi diyip anket vermemesi.Gercekten artik dalga geçiyorlar ve bu bütün görev olarak anket gòsteren sitelerde ayni.Eskiden üye olurduk anket direk gelirdi cvplardik.Şimdi neredeyse 7 sülalemizi ögrenip sonrada anket vermemeleri beni cildirtiyor.Bu yüzden artik anket görevlerini umursamadan sadece video ve adslerle ufak tefek coin felan kazanmaya calisiyorum.Unutmayin ki artik ek gelir icin üye olduğumuz siteler bütün bilgilerimizi aliyor ve size elleriyle bütün bilgilerinizi kullanmalarina izin vermenizi kabul ettiriyorlar.Sizce bu böyle devam edecek mi yada hersey gibi bir sure sonra bu da son bulacak mi? Okadar tehlikeli bir durum aslinda.Çunki o bilgilerle adiniza her türlü sahtekarliği yapabilirler.Bence bütün platformlar SatoshiTürk gibi olmali.Gercekten bukadar gec karsima cikmasina çildirmak üzereyim umarim hem kazanip hem guzel dostlar edinirim.Herkese bol kazaclar diliyorum.Umarim birbirimize gercekten faydali bilgiler ve kazanc sistemleri konusunda yardimci

Öncelikle merhaba arakadaslar.Böyle güzel bir sistemle nasil karsilasmadigima saskinim.Aksama kadar birsuru ptc anket oyun sitelerinin altini üstüne getirdiğim halde.Neyse suanki konumuz başka.Ben gerçekten su anket görevlerinin seni e az 5 10 dakika sorguya cekip gizlilik haklarini ihlal ettirip sonra da bu üzgünüm bu iyi bir eslesme değildi diyip anket vermemesi.Gercekten artik dalga geçiyorlar ve bu bütün görev olarak anket gòsteren sitelerde ayni.Eskiden üye olurduk anket direk gelirdi cvplardik.Şimdi neredeyse 7 sülalemizi ögrenip sonrada anket vermemeleri beni cildirtiyor.Bu yüzden artik anket görevlerini umursamadan sadece video ve adslerle ufak tefek coin felan kazanmaya calisiyorum.Unutmayin ki artik ek gelir icin üye olduğumuz siteler bütün bilgilerimizi aliyor ve size elleriyle bütün bilgilerinizi kullanmalarina izin vermenizi kabul ettiriyorlar.Sizce bu böyle devam edecek mi yada hersey gibi bir sure sonra bu da son bulacak mi? Okadar tehlikeli bir durum aslinda.Çunki o bilgilerle adiniza her türlü sahtekarliği yapabilirler.Bence bütün platformlar SatoshiTürk gibi olmali.Gercekten bukadar gec karsima cikmasina çildirmak üzereyim umarim hem kazanip hem guzel dostlar edinirim.Herkese bol kazaclar diliyorum.Umarim birbirimize gercekten faydali bilgiler ve kazanc sistemleri konusunda yardimci
Noktadan sonra bir adet boşluk bırakalım lütfen.
Başlığın tamamının büyük harf olması maalesef yasaktır hocam.
Öncelikle merhaba arakadaslar.Böyle güzel bir sistemle nasil karsilasmadigima saskinim.Aksama kadar birsuru ptc anket oyun sitelerinin altini üstüne getirdiğim halde.Neyse suanki konumuz başka.Ben gerçekten su anket görevlerinin seni e az 5 10 dakika sorguya cekip gizlilik haklarini ihlal ettirip sonra da bu üzgünüm bu iyi bir eslesme değildi diyip anket vermemesi.Gercekten artik dalga geçiyorlar ve bu bütün görev olarak anket gòsteren sitelerde ayni.
Anketi doldurmadan önce kabul ettiğiniz politikaları ve pazarlama verilerinin satışını unutmuşsunuz hocam...

İlgili kategoriye taşındı.
Başlık düzenlendi. (Hepsi büyük harf olamaz)
Noklama işaretlerine dikkat lütfen. Paragraf kullanımında da bir boşluk bırakın okumayı kolaylaştırmak adına.
İyi forumlar.

Anketi doldurmadan önce kabul ettiğiniz politikaları ve pazarlama verilerinin satışını unutmuşsunuz hocam...
Yeniyim malum bilmiyorum henüz alisma asamasindayim.Bu arada coin uzerine referans icin paylasim yapabiliyor muyuz.bu konuda kime yazmaliyim.

Yeniyim malum bilmiyorum henüz alisma asamasindayim.Bu arada coin uzerine referans icin paylasim yapabiliyor muyuz.bu konuda kime yazmaliyim.
Referanslı dediğinize göre bahsettiğini kategoriler para kazanma kategorileri.

Şu içeriği okuyun lütfen

Artik anket felan doldurmaya girismiyorum.Bu nekadar saçma bir prosedur oldu eskiden anketleri kacirinca uzulurduk simdi 100 tane anket denk gelse dönüp bakmiyorum.En cokta bu pazarlama verisi olayini anlayamadim bizim bilgilerimizle ne yapacaklar acaba.Anketlerdeki verdikleri komik rakamlarda cabasi.

Evt ama yatirimsiz free siteler. Yani iyice arastirip üye olduklarim. Bu arada nasil level atliyoruz ki.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,694
Son üye
CryMsty
Geri