Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Anket doldurarak coin kazanma OpenSurvey - GÜNCEL

Herkese merhaba, kripto dünyasına yeni girdim ve burada da yeni bir üyeyim. Birçok başlıktan faydalandım bu sebeple işime yarayan bir anket-coin uygulamasından bahsetmek istedim. Uygulamanın adı OpenSurvey.

Uygulamada bir sürü anket var, bu anketleri çözerek coin kazanabiliyoruz. Anketler birçok konu hakkında olabiliyor, teknolojiden yaşama bir sürü anket gördüm. Coinleriniz birikince Bitexen üstünden paraya çevirebiliyorsunuz. Dönüştürme limiti de az geldi bana çok beklememiz gerekmiyor. (SS’leri ekliyorum). Belki ileride hediye kodu vs. seçenekler de eklenir.

Kripto para ile ilgilenen/uğraşan arkadaşlarımın (bu sebeple ben de buradayım :D) işine yarayabilir, benim en büyük sıkıntı biriktirdiğim coinleri nasıl dönüştüreceğim ile alakalıydı ama bir sorun yaşamadım. Süreçte yardıma ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz.

Kayıt olmayı düşünürseniz aşağıya ref kodumu bırakıyorum, işinize yarar umarım. Tabii sistem belli, siz bu kodla kaydolduğunuzda bana da bir miktar ödül gelecek. Siz de kendi referans kodunuzu alıp paylaşabiliyorsunuz.

Ref: POUD7INID
Anket Başı: 5000-6080 SRVEY
Min Çekim: 40K SRVEY
Link: https://www.opensurvey.app/

Ekli dosyalar

• n1.png
    n1.png
    220 KB · Görüntüleme: 35
  • n2.png
    n2.png
    224.1 KB · Görüntüleme: 32
  • n4.jpeg