Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aralık 2020'ye kadar Bitcoin'in trendi tersine dönebilir

Ekran Görüntüsü (272).pngMercuryo.io ( Bir kripto cüzdan hizmeti ) kurucu ortağı / COO'su Greg Waisman tarafından yapılan açıklamada , Bitcoin'inde Aralık 2020'ye kadar trendin tersine dönebileceğini bildirdi. Bunun içinde , teknik analiz yöntemlerinin, önceki yükselişlerde ki teknik sinyalleri farklı verilere göre bir incelemeye tabi tutulmuş.

Bitcoin fiyatında geri çekilme olabilecegi uyarıları başka analistler tarafından da artık sıkça gündeme getiriliyor. Yine bunlardan birisi de Michaël van de Poppe.. Yaptıgı açıklamaya göre bitcoin şu anki değerinden % 30 daha alt fiyat seviyelerine dogru bir düzeltme yapabilir. Bitcoinist sitesinin haberlerine göre , % 30 düzeltme bekleyen analistin verdigi muhtemel geri çeklime fiyatlarının 12-13 bin dolar seviyelerine rast geldiği bildiriliyor.

Farklı analiz yöntemlerini kullanan , bazen de aynı tür analiz yöntemlerini kullandıkları halde farklı düşünebilen bir çok analist var . Piyasalardaki ayılar ve boğalar güç mücadelesine devam ederken , yakın zamanda çok daha fazla analiz raporları yayınlanacak gibi gözüküyor.

-Yatırım tavsiyesi degildir , analizler belirtilen haber kaynağından derlenmiştir.---
 
Zaten bu kadar durgunluktan sonra birden böyle yükselmeye başlaması garipbence. 12 - 13 bin dolar civarına düştükten sonra ne kadar zaman buralarda kalacağı pek tahmin edilemeyecek bence. Yatırım tavsiyesi değildir!
 
Yükselmeye başlaması garip değil aslında. Altı doldurulabildiği sürece her yükseliş normaldir. Ama Bitcoin de büyük düşüşler de hep beklenir haldedir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,555
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst